• Antiyoutuber
  • jít naiDNES.cz

Supermiss 2019 se stala studentka ČVUT Barbora Hačecká! Která kráska zaujala čtenáře?

Supermiss 2019 | foto: SUPERMISS 2019

Dvanáctý ročník soutěže krásy Supermiss se v neděli uskutečnil v kongresovém sále pražského hotelu Hilton jako módní show. Šerpu, pohár a korunku Supermiss převzala od porotců a ředitele soutěže Tomáše Vavřince třiadvacetiletá studentka ČVUT Barbora Hačecká z Prahy.

Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 3, Barbora Hačecká z Prahy, která je studentkou ČVUT. Mimo korunku, šerpu a pohár získala pronájem vozu Škoda od společnosti AAA Auto, zájezd od CK Firo-tour a další ceny. Nová Supermiss disponuje mírami 87-60-94 při výšce 180 cm.

„Děkuji pořadatelům a všem, kteří mi s účastí v soutěži pomáhali a podporovali mě. Bez nich bych nikdy korunku Supermiss nezískala. Doufám, že mi tento titul pomůže v naplnění mých dalších snů,“ ocenila podporu svého okolí půvabná vítězka Barbora.

Vedle titulu Supermiss se také soutěžilo o titul v devatenáctém ročníku Miss Motorsport. Tou se nakonec stala čtyřiadvacetiletá Natálie Dostálová z Chotěboře, jež získala také pronájem vozu Škoda, a to od společnosti Přerost a Švorc Auto, zájezd od CK Firo-tour a další ceny.

Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkami se staly čtyřiadvacetiletá Tereza Mikalová z Prahy (Miss Praha) a pětadvacetiletá Jana Kůtová z Děčína (Miss Tourism Czech Republic).

Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže (Blesk.cz, Auto.cz, eXtra.cz, Expres.cz) pak čtenáři rozhodli také o Supermiss Média, kterou se stala devatenáctiletá Denisa Ryndová z obce Kly u Mělníka.

Supermiss 2019

Mimo tyto prestižní tituly dívky soutěžily o účast na světové soutěži Miss Tourism World, o pronájmy vozů Škoda od společnosti AAA Auto a Přerost a Švorc Auto, zahraniční zájezdy od CK Firo-tour, litá kola AEZ, mikrovlnou troubu Whirlpool a ceny od společností Petra Clinic, obuv Deichmann, fitness RedFit, zeštíhlující zábaly Body Wraps, kosmetiku Dermacol, poukazy Sonax, poukazy restaurace Aureole a krásné korunky od společnosti Šenýr Bijoux.

„Letos je tomu sedmadvacet let od okamžiku, kdy jsem poprvé organizoval soutěž krásy, a to i na stejném místě v kongresovém sále hotelu Hilton, jako jsme dnes. Jsem rád, že se letošní ročník Supermiss velmi vydařil a osvědčila se koncepce módní show a také díky všem partnerům se podařilo posunout úroveň této soutěže o trochu výše. Mám radost i ze soutěže Miss Motorsport, která se organizuje přesně tak dlouho, co jsem reprezentantem České republiky v automobilovém sportu,“ zhodnotil výsledky i průběh soutěže ředitel Tomáš Vavřinec.

Moderátorem celého večera, který byl opět pojatý jako módní show, byl známý herec Jan Čenský. Během galavečera se předváděly modely návrhářů Alice Abraham a Jiřího Moravce.

Moderátorem večera byl známý herec Jan Čenský.

Součástí večera byly i přehlídky sportovního oblečení a plavek Litex a luxusního prádla Werso Jiřiny Matoušové. V jeho průběhu pak také vystoupila charismatická zpěvačka Petra Černocká, Kate Matl známá i jako zpěvačka DJ BoBa, Michael Foret a Dáša Zázvůrková.

Záznam z finálového večera odvysílá hlavní mediální partner Česká televize ve středu 8. ledna 2020 ve 22:50 a následně v sobotu 11. ledna 2020 v 15:45 na programu ČT1.