Genzer a Suchánek: Mění televize, mění názvy, ale nabízejí stále to stejné

5. srpna 2016
Poslední štace, i tak se dá vnímat angažmá Michala Suchánka a Richarda Genzera na České televizi. Pokud nevyjdou i s vedením této stanice, budou mít dveře zavřené všude. A to doslova!

Michala Suchánka a Richarda Genzera pojí dlouholeté přátelství, jejich vztah by se dal po těch letech možná přirovnat i k manželství. Kariéry obou dvou bavičů jsou dokonce tak provázané, že pokud chcete jednoho, musíte automaticky počítat s tím, že jako velmi drahý bonus dostanete i toho druhého.

Poté, co se hoši rozkmotřili se svým dlouholetým chlebodárcem televizí Nova a přešli na konkurenční Primu, začala jejich nová etapa. Přestože měli velmi krušné začátky, kdy vedení televize záhy zrušilo Talkshow Geni a Míši, dostali laso do Partičky a díky ní se opět katapultovali na vrchol.

Pro Partičku se dali dohromady s Ondřejem Sokolem a Igorem Chmelou, kteří by - řekněme - nahradili díru po Veronice Žilkové a Josefu Cardovi, s nimiž před léty tvořili Tele Tele.

I když Partička roky patřila mezi nejsledovanější zábavné pořady Primy, vedení televize se z ničeho nic rozhodlo v natáčení nových dílů nepokračovat, což všichni aktéři nesli velmi nelibě a dcera Michala Suchánka dokonce vytvořila petici na podporu obnovení Partičky na Primě.

Sice se tak nakonec nestalo, ale u diváků oblíbená parta dostala nabídku z televize Barrandov, pro niž začali v září loňského roku natáčet formát velmi nápadný pořadu, jenž je proslavil, jenom pod názvem La Parta.

Ale ani na Barrandově se hoši moc dlouho neohřáli a po několika málo natočených dílech se museli opět pakovat. Fanoušci ovšem nyní mohou opět jásat. Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol totiž do party přibrali Martina Fingera a pro Českou televizi připravili minisérii s názvem Nádraží.

Je to taková unikátní sonda do české duše. Začínáme právě na nádraží, protože to je místo, kde se shlukuje mnoho lidí, ale máme v plánu časem obsáhnout i jiné sféry, nastěhovat se do škol, k policii, do televizí. A protože jsme dali dohromady skupinu nás, pěti výjimečných herců, tak si všechny ty postavy hrajeme sami,“ svěřil se Sokol, který prozradil, že je Nádraží složeno z jednotlivých skečů.

Z jeho popisu je tak jasné, že nejde říct, že by hoši nabízeli něco nového. Vlastně jde o to samé pořád dokola, tentokrát akorát v jiném kabátě a rafinovaně k tomu nepoužili slovo podobné partě.

Jsme jenom zvědavi, zda jsou na tento styl humoru diváci veřejnoprávní televize připraveni. Neradi bychom, aby posléze všichni hromadně žádali o navrácení koncesionářských poplatků.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:10 3. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

  • 68
  • 33
  • 19
  • 13
  • 12
  • 11
Komentáře