Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Komik Kozub se po čtyřletém manželství rozvedl. S exmanželkou Bárou má dceru

  Štěpán Kozub v rozhovoru pro Expres | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

  Oblíbený český komik Štěpán Kozub (27) se v tichosti rozvedl se svou exmanželkou Barborou. V manželství s ní byl pár let, mají spolu dceru Anežku (3). Štěpán se s Barborou seznámil během svých studií na konzervatoři. Svatba se konala 31. srpna 2019, rozvodové papíry podle všeho podali dne 1. srpna 2023. Konečné rozhodnutí soudu padlo koncem listopadu.

  Štěpán Kozub (27) poznal během studií na konzervatoři svou velkou lásku Barboru. S Barborou tvořil mnoho let pár, následně se 31. srpna 2019 konala překrásná svatba a Štěpán s Barborou si řekli své „ano“. V červenci roku 2020 přivítali na svět jejich jediného společného potomka, dceru Rozárku (3).

  Rodinná idylka naneštěstí netrvala dlouho. Pouhé tři roky od svatby, se rozhodli podat rozvodové papíry. Podle deníku Blesk bylo soudní řízení o rozvodu manželství oficiálně zahájeno 1. srpna 2023. Konečné rozhodnutí následně padlo 21. listopadu 2023.

  Štěpán a Bára Kozubovi se rozvedli

  Zmiňovaný deník následně i ex manželský pár kontaktoval, k celé záležitosti se ale odmítli vyjadřovat. „Určitě se k věci nebudeme vyjadřovat,“ odvětila jejich manažerka.

  Není jasné, co za rozvodem stojí. Po narození dcery Rozárky však začala Kozubova sláva strmě růst. Přibývali mu pracovní nabídky a trávil méně času doma v Ostravě. Většinu svých aktivit přesunul do Prahy, kde se velmi často vyskytoval.

  Stávalo se, že naráz natáčel několik filmů a reklam, do toho obrážel koncerty s Jiřím Krhutem (48) a účinkoval v divadle. Loni vyprodal dvakrát po sobě i pražskou O2 arenu.

  Kozubova exmanželka Barbora ho téměř na žádné akci nedoprovázela a ve společnosti se ukazovala zřídka. Nestála o mediální zájem a snažila se střežit soukromí rodiny. Když Štěpánova popularita vzrostla, smazala si i účty na sociálních sítích, na kterých byla předtím aktivní. Nyní už má facebookový účet opět v provozu.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...