Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kozubův velkolepý comeback! Na premiéru dorazil s neznámou kráskou, v novém filmu ztvární legendu

  Štěpán Kozub (28) se do světa showbyznysu vrátil ve velkolepém stylu. Oblíbený herec dorazil na premiéru filmu Gump - jsme dvojka, kde ztvárnil zápornou, přesto ale komickou postavu. Velkou pauzu od dalšího natáčení si nedává, už v létě začíná pracovat na novém projektu, ve kterém se představí jako legendární spisovatel Jaroslav Hašek. Na co Štěpán položí ruce, to promění ve zlato. Diváci se tak už pochopitelně nemohou dočkat. Kozub je navíc ve skvělé formě, poté, co oznámil krátkou pauzu z důvodu plicního onemocnění, je zpět ve formě a na premiéře se dokonce objevil po boku neznámé krásky.

  Když do Slovenského domu v Praze dorazil Štěpán Kozub, bylo to, jako kdyby přijela hollywoodská hvězda. Premiéra filmu Gump – jsme dvojka byla narvaná k prasknutí, všichni navíc chtěli s Kozubem fotku, prohodit pár slov anebo od něj alespoň ukořistit podpis.

  Štěpán jenom zářil, přestože nedávno oznámil, že si dává pauzu a do jisté míry se stáhl z očí veřejnosti, nyní vypadal výborně, vesele vtipkoval, rozdával rozhovory a bavil se s kolegy i s fanoušky. Ve filmu ostatně opět exceloval.

  „On je komický, je to nešika a jeho pasti a lsti se mu nedaří. Vždycky je ale zajímavé hrát v tom příběhu někoho, kdo narušuje tu linku anebo se snaží hlavnímu hrdinovi uškodit. To je herecky zajímavější, protože máte co hrát, než se furt hezky tvářit a být sympaťák,“ řekl o své roli v Gumpovi.

  Kozuba teď ale čeká ještě daleko jiná herecká výzva. Zahraje si totiž českého spisovatele Jaroslava Haška.

  Premiéra filmu Gump - jsme dvojka

  „V tuto chvíli je to ve fázi preprodukce, ještě se netočí, točit začínáme až v létě. Teď se snažím zjišťovat si o Jaroslavu Haškovi co nejvíce je toho dostupného a skládám si nějakou představu o té figuře. Ale je to poměrně náročná příprava, přál bych si, aby to byl pěkný film, tak uvidíme,“ prozradil Expresu.

  Ostravský komik nezažíval lehké období. Po rozvodu s manželkou Barborou oznámil fanouškům, že se na nějakou dobu odmlčí. Musel se jít léčit. „Dostal jsem se na hranu“, napsal fanouškům. Pracovní pauzu souvisela s jeho plicním onemocněním. Kozub trpí na astma, kvůli kterému bude muset i omezit kouření.

  Na premiéru po boku neznámé krásky, se kterou poté i společně odešli z premiéry. Těžko říct, třeba se blýská na lepší časy i v hercově soukromí...

  Fotogalerie