jít naiDNES.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Daniela Písařovicová a Václav Kopta se sbližují se svými tanečníky. | foto: Showpix

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti proto trénují ostošest a připravují se na první vysílání. A ačkoli jsou teprve na začátku, už nyní fotografové některé z nich zachytili ve velmi blízkém kontaktu s jejich tanečníky.

Po roční pauze se StarDance vrací na televizní obrazovky a přináší s sebou nový vítr, spoustu tanečních čísel a možná také skandálů a milostných příběhů. Téměř v každé řadě se totiž vztahy tanečníků a osobností propletly.

Zatímco z poslední řady vznikl pár Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová, předešlý ročník přinesl lásku Marii Doležalové a Marku Zelinkovi. Ti se dokonce zanedlouho stanou rodiči.

Už nyní je proto většina osobností pod bedlivým dohledem a zdá se, že jisté sympatie mezi dvojicemi i tentokrát budou. 

Fotografové před Českou televizí zachytili například Václava Koptu se svou taneční partnerkou v hovoru nebo moderátorku Danielu Písařovicovou, která se na svého parťáka Michala Mládka culila jako puberťačka.

Páry, které se zatím „oťukávají“, však čeká ještě plno tréninků a společného dobrodružství, jejich vztahy se tak ještě prohloubí. 

Je tedy na čase začít tipovat, kdo ze soutěže odejde v páru tentokrát.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  16
 • Haha
  15
 • Super
  12
 • Trapas
  12
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat