Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Osmý večer StarDance: Eben naložil hejtrům Maršálka. Adamczyková dojala a Pavlovičová zářila

  Darija Pavlovičová a Dominik Vodička | foto: Profimedia.cz

  Osmý večer populární taneční soutěže StarDance aneb Když hvězdy tančí… je za námi. Zatímco minulý týden se vybíraly miliony na podporu Centra Paraple, tento sobotní večer šlo opět do tuhého. Celkem pět tanečních párů znovu bojovalo o setrvání v soutěži, přičemž na tanečním parketě předvedlo dva tance. Kdo sklidil u poroty překvapivě vysoké hodnocení? Který taneční pár naopak příliš neoslnil?

  Na začátku osmého tanečního večera moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková ještě jednou poděkovali za vybranou částku, která nakonec vyšplhala na rekordních 25 174 220 korun.

  Diváci u televizních obrazovek během benefičního večera vybrali přes polovinu. „Ta částka je přes 13 milionů. Jste opravdu pašáci, moc děkujeme,“ uvedl Marek Eben.

  Osmé kolo hned na úvod přineslo jednu zásadní změnu. V porotě totiž namísto nemocné Tatiany Drexler usedl Václav Kuneš, který ještě ráno netušil, že se zúčastní přímého přenosu.

  Adamczyková zavzpomínala na rodiče

  Jako první se na taneční parket vrhli Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, kteří si z charitativního večera za předvedené tango odnesli nejvyšší možný počet bodů čili třicet. V prvním kole vsadili na quickstep. „Mělo to pro mě dynamiku. Od prostřední části to jelo nahoru, bylo to riskantní, takže super,“ znělo první hodnocení z úst náhradníka Václava Kuneše. Chlopčík a Genzer naopak zmínili rytmické nepřesnosti. Celkem získali 27 bodů.

  Eva Adamczyková a Jakub Mazůch

  Během druhého tance Eva předvedla současný tanec na píseň od Zuzany Navarové, kterou Eva ráda poslouchala se svým milovaným otcem. „Je to srdcová záležitost,“ uvedla Adamczyková, která zavzpomínala na své zesnulé rodiče a sotva zadržovala slzy. Dvojice znovu obdržela tři desítky.

  Kubelková ničím neohromila

  Iva Kubelková pro svůj první tanec na ikonickou píseň z filmu Růžový panter vynesla speciální šperky. S tanečním partnerem Martinem Prágrem předvedli slowfox. Kunešovi chyběly dotažené ruce, Chlopčík je naopak ocenil a pochválil i lepší odklon oproti předešlým kolům. Ani on si ale výtku neodpustil.

  „Slowfox je daleko víc plynulejší a trošku více dole. Já jsem na tom vašem vršku viděl konkrétní nášlapy. Slowfox by se měl táááááhnout, tááááhnout,“ uvedl Chlopčík. Pár si nakonec vytančil 25 bodů.

  Iva Kubelková a Martin Prágr

  „Chtěla jsem, aby to v lidech vyvolalo emoci, která dokáže spojovat,“ vysvětlila Kubelková, proč si pro svůj moderní tanec vybrala píseň Someone You Loved od Lewise Capaldiho. Dvojice získala 27 bodů.

  Maršálek a hlavní téma hejty

  Ještě před prvním vystoupením Josefa Maršálka se Marek Eben ostře kritizovaného pekaře a cukráře veřejně zastal.

  „Josef Maršálek, to je smrt všech hejtrů. Takový hejtr napíše komentář a teď se těší, že si za týden sedne k televizi a tam uvidí Josefa Maršálka, který bude mít kruhy před očima, bude vážný a bude zcela bez nálady. Velký omyl! Josef Maršálek je stále nalazen daleko lépe, než si dovedete představit a my ho za to máme rádi,“ pronesl Eben a vzkázal všem kritikům, že komentáře nemají žádný vliv na Josefo pečení. „Škoda, že to nemůžete ochutnat,“ dodal s humorem sobě vlastním moderátor.

  Josef Maršálek se svojí tanečnicí Adrianou Maškovou předvedli quickstep. „Josífek přijde, usměje se a vypadá skvěle. Škoda těch kroků,“ řekl Chlopčík. „Čím míň toho udělám, tím míň toho zkazím,“ pronesl Genzer. „Vím, že cejtíš tu hudbu a chceš, ale někdy to tam je a někdy to tam není,“ uvedl Kuneš. Dvojice si nakonec vytančila 20 bodů.

  Josef Maršálek a Adriana Mašková

  Pro svůj volný tanec Maršálek zvolil téma Indie a píseň z filmu Milionář z chatrče. „Na vás se strašně dobře dívá. Vás byl plný parket, to bylo úplně super,“ pěl ódy Chlopčík. „Opravdu tancujete,“ přidal se Genzer. Za své vystoupení sklidil cukrář tři osmičky. „Osmička je nová desítka,“ řekl s úsměvem Maršálek.

  Hradilek na konci zabral

  Vavřinec Hradilek s taneční partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou ve svém tanci předvedli zvedačky, kteří na sociálních sítích vybrali sami diváci. „Celá ta cha-cha mi připomněla moje manželství. Někdy to šlo, někdy ne,“ smál se Genzer. „Rytmicky velmi dobré, technicky super, paže ostré, ale celkový pohyb těla tam nebyl žádný,“ ohodnotil jejich výkon Chlopčík, který hned nato pochválil točivou zvedačku. Celkem získali 23 bodů a s hodnocením byli spokojeni.

  Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková

  Pro současný tanec zvolil kajakář píseň Human od umělce Rag’n’Bone Man. Podle kata poroty Zdeňka Chlopčíka Hradilek předvedl dosud svůj nejlepší tanec, za který nakonec uviděl 27 bodů.

  Pavlovičová oslnila

  Darija Pavlovičová se s postupem času vypracovala na černého koně letošní řady StarDance. Na úvod osmého večera s Dominikem Vodičkou zatancovali slowfox. „Darijo, vy máte nádherný pohyb v těle i v tom standardním držení. Bylo to moc pěkné,“ pěl ódy Chlopčík. Všichni tři porotci se ale shodli na tom, že zaznamenávají chybičky v sólo otočkách. Přesto dvojice viděla dvě desítky a celkem si vytančila 28 bodů.

  Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

  Na samotný závěr večera Darija s Dominikem předvedli poměrně dramatické taneční vystoupení. Přestože si televizní a divadelní herečka znovu vyslechla od Kuneše kritiku, celý večer se jí zastával Chlopčík, který zopakoval, že na přípravu mají všichni pouze týden. Dvojice si nakonec vytančila 29 bodů.

  Osmé kolo StarDance bylo nakonec posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem Vavřincem Hradilkem a tanečnicí Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, kteří se tak zařadili mezi čtyři semifinalisty letošníhí řady.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz