Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Devátý večer StarDance: Hradilek předvedl nejlepší tanec, Kubelková dostala pořádnou sprchu!

  Iva Kubelková a Martin Prágr | foto: Profimedia.cz

  Devátý večer populární taneční soutěže StarDance aneb Když hvězdy tančí… je za námi. Zatímco minulý týden se s populární taneční soutěží rozloučil pekař a cukrář Josef Maršálek, v tento večer se rozhodovalo o finálové trojici. Kdo na tanečním parketě překvapivě zazářil? Který taneční pár naopak nečekaně pohořel?

  Na začátku semifinálového tanečního večera moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková zmínili, že diváci během večera uvidí tango, paso doble, waltz, valčík, sambu i rumbu.

  Všechny čtyři taneční páry během večera předvedly dva tance – standardní a latinu. Mezi hosty nechyběl ani Josef Maršálek, který soutěž opustil minulou sobotu.

  Kubelková a její „jízda trabantem“

  Jako první zatančili Iva Kubelková a Martin Prágr valčík, kdy hned v úvodu tance předvedli zvedačku. Modelka a moderátorka uvedla, že v tomto tanci vzdali hold všem ženám, jejich něžnosti a empatii.

  „Bylo to krásně zatancované, bylo to velmi muzikální. Všechno bylo na tom dobré, akorát valčík má švih na krok dva, to mi tam chybělo,“ neodpustila si drobnou poznámku Tatiana Drexler, která po nemoci opět usedla mezi porotce. Kubelková s Prágrem viděli za svůj výkon 27 bodů.

  Iva Kubelková a její druhý tanec s Martinem Prágrem.

  Jako druhý tanec nestárnoucí modelka a její tanečník zvolili paso doble, přičemž zprvu něžná Iva se proměnila v pořádnou rebelku. Drexler vyčetla pohybovou monotónnost. „Byl to dobrý trabant, ale nebylo to Porsche,“ uvedla Drexler.

  Na ženu to bylo moc tvrdé,“ zkritizoval sólo výkon Kubelkové Chlopčík. „Bylo to instantní. Sníst se to dalo, ale domácí vývar to nebyl,“ dodal Genzer. Dvojice si vytančila jen 24 bodů.

  Hradilek měl svůj den

  Jako druhý na taneční parket vstoupil Vavřinec Hradilek, který se svojí taneční partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou předvedl tango. „Vaše obrovská výhoda je, že máte velké svaly, pevné držení. V každé pozici udržíte přesné držení. Co mi trochu vadilo, tak v tangu to chce větší plynulost, ta mi tam v některých věcech trošičku vázla,“ komentoval kajakářův výkon Zdeněk Chlopčík.

  „To byl váš nejlepší tanec. Bylo to krásné, ty triky jsou fantastické a mně je Vás fakt až fakt líto, protože váš život v této soutěži by byl bez žen mnohem krásnější, protože tancujete proti třem silným babám,“ uvedla Tatiana Drexler. Za svůj první tanec tento pár obdržel 26 bodů.

  Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková v druhém kole zatančili rumbu.

  V druhém kole pár zatančil rumbu, na kterou se Hradilek příliš netěšil. „Ten tanec byl krásný, složitý, perfektně zatančení až na pár kroků mimo hudbu, ale aby to chytilo diváka, chyběl tam ten prožitek. To dělá tanec tancem, ale jinak moc pěkné,“ sdělil Chlopčík. Tatiana Drexler měla ovšem jiný názor a Hradilkovi řekl, že „dnes je jeho den“. Dvojice nakonec obdržela 24 bodů.

  Pavlovičová nezklamala

  Darija Pavlovičová podle podle Chlopčíka předvedla v prvním kole nádherný valčík. „V devátém kole jste se naučila sólo točit,“ doplnil Chlopčík. Ani jeden z porotců však nedal Darije a jejímu tanečnímu partnerovi Dominiku Vodičkovi nejvyšší známku, protože na tanci viděli malé nedostatky. Pár si tak nakonec vytančil 27 bodů.

  Jako další tanec předvedla dvojice paso doble. Přestože tanec byl podle slov poroty povedený, některé pasáže byly prý až příliš ostré. Porota jejich výkon nakonec ohodnotila třemi devítkami.

  Darija Pavlovičová

  Adamczyková ukázala něžnost

  Eva Adamczyková a Jakub Mazůch si pro svůj první tanec vybrali sambu. „Tancování má dávat radost a mně jste radost udělali. Evo, já vás obdivuji, jak to všechno zvládáte A jestli mě naučíte na snowboardu, budu ještě šťastnější,“ vysekl olympijské vítězce poklonu Genzer. Zbylí dva porotci Evě vytkli pokrčená kolena, připustili však, že choreografie byla skutečně velmi náročná.

  Eva Adamczyková a Jakub Mazůch

  V druhém kole Eva s Jakubem vsadili na něžný valčík. „Fakt to bylo krásné, ale mně vadí, když v tom waltzu není délka toho pohybu,“ nebrala si servítky Tatiana Drexler, která očividně převzala roli kata. Chlopčík byl naopak nadšený a Evě řekl, že přestože jí uvidí na snowboardu, vždy si řekne: „Skvělá tanečnice!“

  Eva opět potvrdila roli žhavé favoritky a spolu s Jakubem získali 29 bodů. Během rozhodnutí se sympatická snowboardistka jako první dozvěděla, že postupuje do finále. Další, kdo vstoupil do bran finále, byla mladičká herečka Darija Pavlovčivová.

  O poslední finálové místo se tak v rozstřelu utkali Iva Kubelková s Martinem Prágrem a Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, přičemž divácké hlasování bylo znovu odstartováno. Nakonec soutěž překvapivě opustila Iva Kubelková, která patřila mezi největší favoritky na celkové prvenství.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...