Gondíkova partnerka se šla ze StarDance vyhodit ještě dřív, než vyhlásili Genzera

Během dnešního vyhlašování závěrečného verdiktu zůstaly tradičně na parketu dva taneční páry, a jak už bývá zvykem, jeden z nich očekával, že v soutěži StarDance skončí. Jenže to pro oba páry dopadlo opačně, než si tanečníci mysleli. Dalibor Gondík s partnerkou Alicí Stodůlkovou už měli doslova nakročeno směrem k moderátorce Tereze Kostkové, neboť předpokládali že právě oni budou tím párem, který už diváci příště neuvidí. Bavič Richard Genzer nehnul ani brvou a ejhle!

Na závěr pátého soutěžního večera taneční show StarDance jsme byli svědky toho, jak se poslední dva taneční páry v duchu loučí s účastí v soutěži. Bude tím, kdo se svou tanečnicí vypadne Dalibor Gondík, nebo Richard Genzer?

Pár vteřin předtím, než moderátorka Tereza Kostková vyslovila jméno páru, který ve StarDance končí, si pozorní diváci mohli všimnout nenápadné komunikace, jež proběhla mezi moderátorem Daliborem Gondíkem a jeho taneční partnerkou Alicí Stodůlkovou.

Alice Stodůlková v záběru kamery během protahování oznámení výsledku neustále kývala hlavou, evidentně srozuměna s tím, že dnes vypadne. Poté se na Dalibora otočila a mohla mu říct něco jako: „Jsi připraven?“ Gondík ji chytil pevně za ruku a měl u toho výraz, který hovořil za vše.

Jenže se stalo něco naprosto neočekávaného!

„Jde k nám, tedy se s námi loučí: Richard Genzer a Jana Zelenková!“ zněl verdikt z úst Terezy Kostkové a v ten samý moment udělala Gondíkova taneční partnerka krok dopředu. Když ale zaslechla jméno svých soupeřů, trhla sebou a ve tváři se jí zračil zmatek, očividně nečekala, že by mohli s Daliborem v soutěži pokračovat.

Všichni v sále i u televizních obrazovek zůstali v šoku a s nimi samozřejmě i oba soutěžní páry. Pár, jenž zůstal, i pár, který StarDance opustil. Ačkoliv se Geňa snažil působit dojmem, že ho jen tak něco nerozhází, přece jen to bylo překvapení.

kdo vypadnout musel, asi jsme se líbili nejmíň. Nehroutím se. Podruhé pověsím taneční boty na hřebíček. Tait nebudeme. Byl jsem na kapačkách. Nemohl jsem chodit. Dva dny, dvě hodiny,“ řekl Expresu Genzer.

My jsme si Alicí Stodůlkovou říkali, že vypadneme. Už jsme byli připraveni, počítali jsme s tím. Byl to šok a úleva!“ dodal očividně zaskočený Gondík. 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:01 10. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  59
 • Trapas
  45
 • Cože
  40
 • Tvl
  25
 • Haha
  22
 • Sladký
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat