jít naiDNES.cz

StarDance 2019: Hvězdám se na parket nechce, Třeštíková ale neodmítla

Další řada StarDance se bude muset obejít bez Simony Babčákové, Libora Boučka i Nikol Štíbrové. Zazáří ale Gábina Koukalová nebo spisovatelka Radka Třeštíková. | foto: Koláž Expres.czProfimedia.cz

Měsíce náročných tréninků, litry potu, bolavé údy. Taneční show StarDance je krásná podívaná, pro soutěžící, hlavně ty méně trénované, je to ale hlavně pořádná dřina. Není divu, že zdaleka ne všem slavným tvářím, které tvůrci pořadu osloví, se chce na taneční parket. S díky prý odmítla Simona Babčáková (46) nebo Libor Bouček (38), nabídku naopak měla přijmout spisovatelka Radka Třeštíková (38).

Mohlo by se zdát, že se významné osobnosti českého showbyznysu i světa sportu o účast v pořadu České televize perou, najdou se ale i tací, pro které StarDance není.

Je úplně jedno, jestli proto, že si na parketu nevěří, anebo nemají dost času na potřebné tréninky i sobotní přímé přenosy. Třeba Libor Bouček má podzim řádně našlapaný, už kvůli nejrůznějším akcím a večírkům spojeným s blížícím se koncem roku.

„Odmítnutí není časté, letos ale přišlo například od Simony Babčákové,“ prozradil Blesku zdroj s tím, že „ne“ měli říct i další oslovení. Tančit nechtěla Nikol Štíbrová (32) nebo Klára Melíšková (47).

Česká televize odmítnutí nekomentuje, ale už představila první hvězdu nové řady, někdejší biatlonovou superstar Gabrielu Koukalovou (29).

„Po ukončení kariéry jsem si užívala pauzu od toho sportovního zápřahu. Trochu jsem se nejprve bála, že StarDance bude podobný dril, ale nakonec jsem na nabídku ráda kývla,“ uvedla dvojnásobná mistryně světa a majitelka dvou stříber z olympiády 2014 v Soči. 

Další, zatím nepotvrzenou, hvězdou má být podle informací Blesku spisovatelka Radka Třeštíková (38). O tom, že bude chtít vyniknout nejen na papíře, ale i na parketu, není pochyb.

Svou účast bude brát velmi vážně a výtky poroty si bude brát k srdci, něco nám říká, že to bude stejná „snažilka“, jako byly třeba Táňa Kuchařová či Jitka Schneiderová.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat