Čtvrtek 23. září 2021, svátek má Berta
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba Geňa

  Richard Genzer je bývalý profesionální tanečník. | foto: facebook

  Po dvouleté pauze se nám konečně „živě z Prahy“ ohlásila taneční show StarDance. I když jde o další z kopií slavných zahraničních předloh, po právu patří k našim nejpopulárnějším a nejstabilnějším televizním pořadům, které trhají rekordy ve sledovanosti. První večer se tančilo ve znamení waltzu a čači, a přestože se zatím nevyřazovalo, událo se toho dost. Překvapil Richard „Geňa“ Genzer, Monika Bagárová či Daniela Šinkorová, která si prý „vytančila mozek“.

  Máme novinky adekvátní našemu věku. Terezka se podruhé vdala, je zamilovaná a je to na ní vidět,“ zahájil Marek Eben v sobotu večer devátou řadu oblíbené taneční soutěže StarDance, kterou vysílá Česká televize.

  Dalibor Gondík s Alicí Stodůlkovou

  Dalibor Gondík s Alicí Stodůlkovou

  První tanec večera předvedl milovník přímých přenosů Dalibor Gondík s Alicí Stodůlkovou, kteří tančili waltz.Vypadáte jako rozený tanečník, na první kolo laťka vysoká, očekávám od vás hodně,“ navnadila diváky jediná žena v porotě Tatiana Drexler. „Jako první tanec to bylo exkluzivní,“ zaznělo dokonce z úst obávaného Zdeňka Chlopčíka.

  Latinskoamerická čača čekala na moderátorku Danielu Písařovicovou s profesionálním tanečníkem Michalem Mládkem. „Raději bych moderovala troje Události za sebou, než se potila na parketu, ale uvidíme,“ obávala se Daniela, do tance se však pustila s vervou. Půvabná moderátorka na první pohled upoutala svýma dlouhýma nohama, čehož si všiml i Marek Eben, jenž odmítal být korektní. „Musíte získat víc sebevědomí. Proč se takhle nehlásí zprávy?“ vysekl kompliment na adresu Danieliných končetin také Radek Balaš.

  Je to jediný člověk, jehož síla smíchu se měří Richterovou stupnicí,“ uvedl Eben herečku Pavlu Tomicovou, jejímž tanečním partnerem je Marek Dědík. Mimořádně sympatická dvojice si také střihla čaču. „To je taková radost z toho pohybu, že snad ani nemyslíš na ty kroky,“ poznamenal trefně moderátor. Herečka byla tak zadýchaná, že skoro nemohla mluvit, zato pocitem štěstí nakazila porotu, celý televizní štáb, jistě i mnohé televizní diváky. „Dostala jste mě na lopatky, chrochtám nadšením, fantastický výkon. Dojdete hodně daleko,“ předpověděl Tomicové porotce Balaš.

  Energii i úsměvy vnesla do sálu Pavla Tomicová s Markem Dědíkem.

  Energii i úsměvy vnesla do sálu Pavla Tomicová s Markem Dědíkem.

  Herečka Veronika Arichteva, která kvůli StarDance údajně odložila těhotenství, se s tanečníkem Michalem Necpálem pustila do čači poněkud nesměle. Na rozdíl od Dalibora Gondíka už na začátku avizovala strach z přímého televizního přenosu. Největší problém vidím asi v tom tanci. Mohlo by mi to jít v maskérně a při výběru šatů. Pak taky ještě na afterparty,“ nechala se Veronika slyšet na tréninku. Sluší vám to, krásné šaty, Michal vypadá spokojený. Já ne,“ naložil jí kat Chlopčík s tím, že o afterparty mít obavy nemusí. „Já jsem spokojenější než Zdeněk. Máte krásné ruce a nohy a to je všechno, co potřebujete,“ zněla o něco smířlivěji Tatiana Drexler.

  Doslova hr je do StarDance (nejen do tance, ale také do vítězství jí samé nad sebou) Daniela Šinkorová, která na parket přitančila s Michalem Padevětem. „Chci to, hned,“ byla první reakce Šinkorové na pozvání do taneční show. „Chtěli bychom tancovat přímo tu hudbu,“ slibovala si ještě předtím, než pořádně začala s tréninkem.

  Daniela Šinkorová tančila s obrovským nasazením. Její tanec zatím nejvíc...

  Daniela Šinkorová tančila s obrovským nasazením. Její tanec zatím nejvíc bodoval u poroty.

  Mám vytančený mozek,“ vyhrkla pak ze sebe hned po vystoupení notně zadýchaná Daniela, jež předvedla waltz. „Pro mě je to zatím nejkrásnější z pomalých tanců. Dali jste na srozuměnou, že je ve vás velký potenciál a podle toho vás budeme posuzovat,“ hodnotil Balaš. „Povedlo se vám, jak jste říkala, že nechcete tančit na hudbu, ale hudbu,“ pochválil ji nový porotce Václav Kuneš. Dojaté herečce při těchto slovech doslova vytryskly slzy. Že by největší favorité? Zatím ano. Dostalo se jim totiž nejvyššího hodnocení od poroty za celý večer.

  Jako hvězda nejjasnějších vplula na parket v zářivě žlutých šatech zpěvačka Monika Bagárová, která s tanečním partnerem Robinem Ondráčkem zatančila waltz. Všechny pak překvapila, když oznámila, že ji na přenos nepřišel podpořit nikdo z rodiny. „Cikánů je dost, ne?“ vyhrkla ze sebe na Ebenův komentář, že rodinu má přece početnou. „To zvíře z vás v tom waltzu zatím nevykouklo, takže se těším na něco živějšího a ostřejšího, jinak vám to sluší,“ pochválil ji choreograf Kuneš. „Nádherný waltz, choreografie, hudba, ale drobné chyby, Moniko. Ztráceli jste kontakt, ujížděla vám pánev od Robina. Vaše olizování rtů během tance je strašně smyslné,“ neodpustil si Zdeněk Chlopčík.

  Ve StarDance bude Geňa všechno, jenom ne trapný,“ uvedl Eben baviče Richarda Genzera, jenž diváky rozproudil spolu s tanečnicí Janou Zelenkovou čačou. Ebenova slova se zjevně potvrdila, protože Geňa coby bývalý profesionální tanečník předvedl, že má pohyb v krvi, a ačkoliv jeho projev nepřekypoval elegancí, měl sakra šťávu. „Jedu to na potápěče, na začátku se nadechnu a na konci vydechnu,“ nebyl schopný slova Genzer. „Jste odjištěný granát hozený do tanečního sálu, který tu bude vybuchovat a diváci se na to budou těšit,“ zhodnotil jeho um Radek Balaš.

  Dnešní první díl nebyl tradičně vyzařovací, který taneční pár opustí soutěž StarDance jako první, se dozvíme příští sobotu, přímý přenos začíná na ČT1 ve 20 hodin.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:41 neděle 10. února 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
   70
  • Trapas
   36
  • Haha
   22
  • Tvl
   17
  • Sladký
   15
  • Cože
   14

  Talent funguje, když se nastartuje v mozku. Odemkněte ho, radí Jan Mühlfeit

  Premium Dvaadvacet let pracoval ve firmě Microsoft po boku Billa Gatese. V byznysu se dostal na vrchol, ale také zažil strmý...

  „Očkovat sa nechcu, je v tom sajrajt.“ Reportáž z obce, kde odmítají vakcínu

  Premium Vyškovec je obec, kde se nejméně lidí z celé země nechalo očkovat proti koronaviru – jen necelých sedmnáct procent. V...

  Když dva jsou málo. 5 pravd o sexu ve třech, které vám zatím nikdo neřekl

  Premium Sex ve třech. Někdy o něm snil kdekdo z nás. Pojďme ovšem pohlédnout pravdě do očí. Pokud do své ložnice přizvete další...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 23. září 2021, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz