jít naiDNES.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Večírek po semifinále StarDance nebyl zrovna pařbou roku. Vyprávět by mohl třeba Michal Necpál. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního ročníku taneční soutěže StarDance se po sobotním semifinále odebrali na tradiční skleničku, nadšení v jejich tvářích ovšem vystřídala únava a možná v případě některých snad i otrávenost. Své by mohl vyprávět třeba takový odpadlík Michal Necpál, který přišel s ústy zívnutím roztaženými dokořán, a nakonec to vypadalo, že mu sobotní vínečko ani trochu nesedlo!

Dřív přicházeli s úsměvem na rtech, natěšeni na to, až se po dalším kole taneční soutěže StarDance konečně odvážou. A nakonec to tak vždy dopadlo, vzpomeňme třeba na po chodníku se válející slečnu, která to s alkoholem přehnala po vyřazení Adama Mišíka.

Tentokrát, po napínavém semifinálovém večeru, který byl osudným pro Veroniku Arichtevu, ovšem afterparty soutěžících vypadala spíše jako otravná povinnost.

Ve skutečnosti se není tak úplně čemu divit. Soutěž spěje do velkého finále a na bedrech tanečních párů leží čím dál větší psychická i fyzická zátěž. 

Například právě herečka Arichteva se pro Expres nechala slyšet, že za poslední týdny trénovala devět hodin denně, a poslední dvě kola označila doslova za masakr. Jak unavení musí soutěžící být, ostatně nejvíc dokázala právě ona a její taneční partner Michal Necpál.

Veronika Arichteva s pohledem upřeným do země.

Veronika Arichteva s pohledem upřeným do země.

Zatímco Arichteva působila přešlým dojmem a při příchodu na společné posezení měla pohled zabořený do země, Necpál s cigaretou v puse vypadal sice uvolněně, ale zato velmi unaveně. V jednu chvíli si dokonce zívl tak hodně, že vypadal, jako by se právě chystal sníst svoji půvabnou přítelkyni Sáru Affašovou.

Zívající Michal Necpál

Zívající Michal Necpál

Necpál pak jinak nudný večírek okořenil ještě jednou, to když mu nejspíš nesedl sobotní nápojový lístek a zjevně se potřeboval nadýchat čerstvého vzduchu. Posadil se na zídku a se skloněnou hlavou se nechal stejně jako krátce po vyřazení utěšovat od přítelkyně. Vypadal, jako by měl snad každou chvíli omdlít!

Necpál vypadal, že to s ním každou chvíli švihne.

Necpál vypadal, že to s ním každou chvíli švihne.

Nezbývá než doufat, že se příští sobotu hvězdný večírek povede o poznání lépe. Na programu totiž bude velké finále, v němž si to o vítězství rozdají Pavla Tomicová, Jiří Dvořák a David Svoboda.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:21 pondělí 8. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  52
 • Haha
  26
 • Tvl
  20
 • Super
  19
 • Sladký
  15
 • Cože
  14
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat