jít naiDNES.cz

StarDance se vrací na obrazovky, kolik si soutěžící vytancují tentokrát?

Včera jsme přinesli informaci o tom, že Veronika Arichteva bude jednou ze soutěžících pořadu StarDance, který se po dvouleté pauze vrací na obrazovky České televize. Projde pořad nějakými změnami? Kdo budou moderátoři a kolik umělci dostanou za díl? Na všechny tyto otázky přinášíme odpověď.

To, na co všichni fanoušci taneční soutěže StarDance čekali, je tu. Pořad, ve kterém známé osobnosti soutěží o titul krále a královny parketu, se vrací na televizní obrazovky. Jednou z hvězd bude podle informací Expres.cz Veronika Arichteva a podle informací webu eXtra.cz se jedná i o herci Václavu Koptovi nebo zpěvačce Ewě Farné. Kdo však bude celou soutěží provázet a na kolik si hvězdy přijdou?

„Moderátory budou opět Tereza Kostková s Markem Ebenem, kteří se na pokračování moc těší. Co se týče změn, žádné výrazné nebudou,“ dozvěděli jsme se s tím, že se diváci nemusí obávat žádných velkých změn.

Lehké změny se však dějí v honorářích. Zatímco ještě v minulých dílech si osobnosti mohly přijít k padesáti tisícům a ve finále se částky pohybovaly ve statisících, nyní by měly mít okolo čtyřiceti tisíc za díl, čímž přijdou o vcelku nemalé peníze. 

Kdo další se bude snažit vytančit vítězství, je zatím ve hvězdách, nicméně již brzy pro vás další jména vypátráme.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:22 5. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Cože
  10
 • Trapas
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
 • Tvl
  7
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře