jít naiDNES.cz

Matouš Ruml má ve StarDance tu nejlepší podporu. Fandí mu celá rodina

Všichni ho mají sice stále za ztřeštěného Lexu ze sitcomu Comeback, on už je ale dávno dospělý. Svědčí o tom i počet jeho dětí. Se svou krásnou manželkou Terezou, kterou si vzal před dvanácti lety, má již tři potomky!

Díky roli Lexy ze seriálu Comeback má sice tisíce fanynek, které z něj dělají hlavního favorita na celkové vítězství StarDance, on je ale rodinný typ. Svědčí o tom i fakt, že se oženil velmi mladý.

Se svou krásnou manželkou Terezou se seznámil již na škole a údajně okamžitě věděli, že jsou si souzeni. Založení rodiny a společné děti začali řešit prakticky hned a Ruml přiznává, že původně jich chtěl mít sedm.

A ačkoliv jsou spolu již dvanáct let, jejich láska jim rozhodně nezevšednila. Krásná paní Rumlová, která letos porodila jejich třetího potomka, svého muže v tanci podporuje.

„Dneska jsem tu měl ženu, svědkyni a kamarády. Na generálku chodí děti. Rodina je tu přednostně první a fandí mi,“ svěřil se nám Ruml.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat