Co se stalo s Markem Ebenem? Stále častěji se snižuje k pokleslému humoru!

8. října 2016
Už jenom při vyslovení jeho jména měl člověk vždy záruku, že bude svědkem vkusného a velmi galantního humoru, ty časy jsou ale dávno pryč, Marek Eben se čím dál tím častěji předvádí sexistické vtípky.

Již při poslední řade StarDance jsme se podivovali, že se Marek Eben stále častěji snižuje k pokleslému humoru. V minulosti soutěžící neváhal i shodit, v sobotu večer během prvního přenosu osmé řady taneční soutěže byly jeho vtípky spíše sexistické.

Častým terčem jeho žertů a poznámek byl v minulé sérii Lukáš Pavlásek, kterého Eben přirovnal k velkému šťastnému hmyzu, rýpnutí neunikl ani Marek Taclík, jemuž Eben netaktně naznačil, že je vlastně nepřitažlivý budižkničemu, u kterého se vůbec diví, že nějakou ctitelku má.

Moderátor si podobné žerty neodpustil ani letos, terčem se staly herečka Miluše Bittnerová a tanečnice Eva Krejčířová.

Nevěděl jsem, kdo je Miluše Bittnerová, tak jsem si ji vyhledal a zjistil jsem, že jde o velmi talentovanou herečku, která účinkuje v představení Johna Patricka Pohleď a budeš udiven. To se mi stalo, když jsme se potkali,“ řekl Eben, když měl představit oblíbenou herečku pyšnící se bujným dekoltem. Na Bittnerové bylo vidět, že ji poznámka přivedla do rozpaků.

Stejným způsobem okomentoval Eben i poprsí taneční partnerky Ladislava Vízka Evy Krejčířové. „Ladislav Vízek je velký sportovec a je zvyklý na vše, co je kulaté. Eva sice není kulatá, ale když se Vízek dobře podívá, kulaté prvky najde,“ překvapil moderátor, který měl na mysli umělá prsa krásné tanečnice.

Otázkou jenom zůstává, kdy tohle skončí. Eben začíná být zářným příkladem toho, že ne každý, kdo má na sobě dobře padnoucí smoking, si může říkat gentleman. Pravý gentleman by totiž nikdy veřejně neřešil poprsí cizí ženy.

A už vůbec ne v přímém přenosu, aby ji přivedl do rozpaků.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:37 neděle 5. února 2017. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 14
  • 10
  • 9
  • 9
  • 8
Komentáře