Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Poprask kvůli vyhazovu Kubelkové! Manželka Chlopčíka nemohla posílat hlasy

  Kvůli sobotnímu vyřazení Ivany Kubelkové a Martina Prágra ze soutěže StarDance se rozpoutala pravá bouře emocí. Milovaná taneční dvojice se rozloučila s diváky těsně před branami finále, což vyvolalo rozhořčení mezi fanoušky. Mnozí z nich se domnívají, že měl spíše opustit soutěž kajakář Vavřinec Hradilek, který podle nich nepodával tak kvalitní výkony. Přidala se k nim i manželka jednoho z porotců.

  Mezi těmi, kdo marně posílali své hlasy Ivě Kubelkové, byla i manželka porotce Zdeňka Chlopčíka, Brigita Chlopčíková. Na oficiální skupině StarDance na sociálních sítích se podělila o své zážitky a frustraci z toho, že nemohla poslat své hlasy kvůli přetížené síti.

  „Neměli vypadnout oni dva, Iva je neskutečná jako človíček se srdcem na správném místě, a tak i tanečnice,“ napsala Brigita a přiložila výpis neodeslaných zpráv s kódem, který patřil taneční dvojici Kubelková a Prágr.

  Printscreen zpráv, kterou do skupiny StarDance napsala manželka porotce Zdeňka Chlopčíka.

  Tento příspěvek vyvolal další vlnu reakcí od fanoušků, kteří sdíleli podobné zážitky.

  Pod jejím příspěvkem se začaly hromadit další zprávy od fanoušků, kteří nemohli posílat esemesky oblíbené modelce. „Neskutečný. Už mi psalo několik známých, že jim neodcházely zprávy přesně jako jsi dala foto ty.... Nechápu to. Všichni jsme jim drželi palce,“ napsala Lada Motyčková.

  Paradoxní na celé věci je, že Zdeněk Chlopčík během přenosu vyzýval diváky, aby posílali hlasy, pokud si nepřejí, aby jejich favorit vypadl.

  Odchod Ivany Kubelkové a Martina Prágra byl pro fanoušky soutěže skutečným překvapením. Mnozí si představovali, že se finále bude odehrávat mezi Ivou, Evou a Darijou, a že Vavřinec Hradilek bude odstraněn dříve. Zdůrazňují, že Ivana Kubelková byla pro ně jasnou favoritkou od samého začátku soutěže. Na druhou stranu Hradílek se se s každým kolem zlepšoval, zatímco pohybově nadaná Iva malinko stagnovala.

  Vavřinec Hradilek a Iva Kubelková se utkali v rozstřelu.

  Ivana Kubelková si ale získala srdce diváků nejen svými tanečními dovednostmi, ale také dojemnou řečí na rozloučenou. Její slova byla plná emocí a vděčnosti za účast v soutěži. „Jsem ráda, že jsem mohla být součástí tohohle krásného projektu, který spojuje. Poznala jsem, že mám obrovskou podporu ve své rodině a jakou lásku mi projevovaly moje děti v té dřině a utrpení, to si budu pamatovat do smrti,“ uvedla Kubelková.

  Natálie a Karolína vyřazení maminky Ivy Kubelkové oplakaly.

  Ivana Kubelková a Martin Prágr se tak sice rozloučili se soutěží StarDance, ale zanechali za sebou silný dojem na fanoušcích, kteří věří, že měli v soutěži vyhrát. Výsledek soutěže StarDance tak zůstává stále diskutovaným tématem a diváci si budou pamatovat tuto taneční dvojici jako jednu z nejlepších, které se soutěže zúčastnily.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...