Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Víme, kdo v sobotu vypadne ze StarDance! Je to jasné jako facka, tvrdí vědma

  Naše dvorní věštkyně Soňa Humlová předpověděla už řadu velkých událostí, od pádu dvojčat až po zvolení Miloše Zemana prezidentem. Řadě českých celebrit vyvěštila novou lásku, rozchody i těhotenství. Nyní se zaměřila na StarDance, ví totiž, kdo se probojuje do samotného finále. Co nám k tomu řekla? Dozvíte se ve článku, na jehož konci můžete hlasovat pro svoje oblíbence.

  Taneční soutěž StarDance se blíží do finále, redakce Expresu tak poprosila svoji dvorní věštkyni Soňu Humlovou, aby nahlédla do karet. O tom, kdo vypadne, má naprosto jasno. V křišťálové kouli se jí navíc už rýsuje i jméno vítěze.

  „Finále celé taneční soutěže bude čistě ženskou záležitostí, kajakář Vavřinec Hradílek do něj nepostoupí, není tak vytancovaný a nemá tak velkou základnu fanoušků. Můžeme tedy očekávat, že se s ním v příštím díle rozloučíme,“ prozradila redakci Expresu vědma Soňa Humlová.

  „Finále zůstane tedy mezi Evou Adamczykovou, Darijou Pavlovičovou a Ivou Kubelkovou. Všechny by si vítězství zasloužily,“ pokračuje.

  „Nejzdatnější je fyzicky Iva, která působí na parketě už jako kovaná profesionálka. Jenže v rozhodování o výherci hrají hlavní faktor diváci, které zase překvapila pohyblivá sportovkyně Eva Adamczyková,“ dodává vědma.

  Marek Eben a Tereza Kostková

  Fanoušci svou sílu ukázali už v případu Josefa Maršálka. Přestože mnozí požadovali, aby byl veselý cukrář soutěže vyhozen, protože je očividně nejslabším článkem ze všech soutěžících, jeho věrní obdivovatelé ho v soutěži udrželi až do osmého kola. Mnozí tipovali, že soutěž dokonce vyhraje, třeba po vzoru Lukáše Pavláska, který se ne svým vtipem protančil až ke zlatu.

  Kdo by měl vypadnout?

  celkem hlasů: 1464

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:00pátek 15. prosince 2023. Anketa je uzavřena.

  Iva Kubelková624
  Vavřinec Hradílek623
  Darija Pavlovičová112
  Eva Adamczyková105

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...