Písařovicová vytřela zrak kolegům: „Pořád se mi posmívají, že určitě vypadnu!“

Nepatří mezi favority StarDance, také si včera od poroty vyslechla svoje. Přesto ale moderátorka České televize Daniela Písařovicová spolu s tanečním partnerem Michalem Mládkem úspěšně prošla i třetím vyřazovacím večerem. „Mám svoje limity, takže potom tomu odpovídá hodnocení poroty,“ vysvětlila Písařovicová Expresu. Postěžovala si také, že se jí v práci kolegové neustále posmívají!

V pořadí třetím vyřazeným párem z populární soutěže StarDance se stal Adam Mišík a jeho partnerka Kateřina Krakowková. Sedm dalších dvojic jde dál a mezi nimi je i moderátorka zpravodajského pořadu České televize Události, komentáře Daniela Písařovicová s tanečním partnerem Michalem Mládkem. Porota je sice příliš nešetřila, s tím si ale usměvavá zprávařka hlavu neláme.

„Jsem amatérská tanečnice, mě by vlastně překvapilo, kdybych někdy dostala devítku, protože to už by musel být fakt super výkon. Samozřejmě se snažím a dělám, co můžu, Míša mě trénuje hrozně dobře, ale mám svoje limity, takže potom tomu odpovídá hodnocení poroty,“ popsala Písařovicová Expresu po včerejším tanečním večeru.

„A já si vážím toho, že porota vidí progres Daniely, protože nás to stojí hodně sil,“ přidal se k ní její taneční partner Michal Mládek.

Písařovicová si už dříve „postěžovala“ na kolegy z České televize, kteří se jí prý posmívají a už od prvního kola ji tipují na vyřazení. Neodradily je od toho ani první dva večery, které moderátorka úspěšně zvládla!

Daniela Písařovicová s partnerem Michalem Mládkem

Daniela Písařovicová s partnerem Michalem Mládkem

„Je to pořád stejný ironický humor, jako to bylo na začátku. To znamená, že vždy když překonám jedno kolo, tak se do mě hned začnou pouštět, že to další už mi bude osudné,“ popsala se smíchem. Vzápětí ale dodala, že se dočkala i řady pozitivních ohlasů.

„Ale zároveň tam je i spousta pozitivních reakcí, že to bylo krásné a líbilo se jim to. Je to tak hezky nakombinované, já mám ironický humor strašně moc ráda, takže si ty poznámky taky užívám. Taky by vás nebavilo, kdyby vám pořád někdo jen mazal med kolem pusy a neřekl nic štiplavého, tohle mě motivuje,“ říká Daniela.

Společně s partnerem pak promluvila i o společných začátcích v soutěži. Zprvu si prý k sobě cestu hledali postupně, nyní je ale vidět, že si Písařovicová a Mládek sedli.

„Na začátku to bylo opatrné, já jsem nevěděl, jak to pojmout,“ vzal si slovo profesionální tanečník. „Myslel si, že mu přiřadili konzervativní zprávařku, ale pak zjistil, že přede mnou může říct i sprosté slovo a já ho nezlískám,“ doplnila ho se smíchem jeho taneční partnerka.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:28 4. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  39
 • Cože
  9
 • Trapas
  8
 • Tvl
  6
 • Sladký
  4
 • Haha
  3
Komentáře

Mohlo by vás zajímat