jít naiDNES.cz

Xindl X si po vyřazení ze StarDance oddechl: Vyléčí zranění a pak na ryby s Vágnerem

Hudebník Ondřej Ládek (40) alias Xindl X po vyřazení ze StarDance skoro ani nevěděl, jestli cítí spíše smutek, nebo úlevu. Na jednu stranu ho totiž mrzí, že si už nezatančí se svou taneční partnerkou Markétou Dostálovou, ale má alespoň konečně čas na vyléčení nepříjemného zranění zad.

Diváci možná trochu čekali, že taneční soutěž StarDance opustí spisovatelka Radka Třeštíková s Tomášem Vořechovským, které posledně pěkně sepsula porota.

Nakonec ale přišlo menší překvapení a padáka dostal hudebník Xindl X. Toho konec v soutěži mrzí, ale na druhou stranu cítil velkou úlevu.

„Mám smíšené pocity, protože jsem rád, že nemusíme příští týden trénovat. V mém zdravotním stavu je to problém. Ale jsem smutný kvůli Markétě, protože jsme trénovali tři měsíce a dali jsme do toho hodně,“ svěřil se Xindl X.

„Moje dvě vyhřezlé plotýnky se přihlásily po deseti letech k životu, dost těžko se teď můžu hýbat. Čekají mě dlouhé rehabilitace, není to tak, že by člověk šel k doktorovi a měl to za týden dobrý,“ popsal hudebník své zdravotní problémy.

Expresu Xindl X také vysvětlil, jak vznikl nápad na jeho havajský kostým, který si vymyslel se svou taneční partnerkou.

„Hodně mě fascinuje moře, část roku tam žiji. Chtěl jsem se původně stát mořským biologem,“ překvapil zpěvák, jenž si jistě během soutěže padl do oka s rybářem Jakubem Vágnerem.

Zajdou spolu někdy na ryby? „Když mě Kuba pozve, tak určitě,“ řekl Xindl X.

Soudě podle toho, jak se Vágnerovi ve StarDance daří, si bude muset Xindl X ještě chvíli počkat.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat