jít naiDNES.cz

Konečně pořádný sólokapr. Ve StarDance si zatančí i Jakub Vágner!

Fanoušci veleoblíbené taneční show StarDance …když hvězdy tančí již nemusí tápat. Po delším čekání je známo jméno desátého a také posledního soutěžícího. A hned se jedná o adepta na celkové vítězství. Výzvu zatančit si v přímém přenosu totiž přijal oblíbený rybář Jakub Vágner!

Desátý ročník StarDance měl být podle původních plánů výjimečný. Mezi profesionálními tanečníky měli být jenom ti nejlepší a nejoblíbenější z předešlých řad a tvůrci pořadu toužili po exkluzivních VIP soutěžících. 

Jejich plány se jim ale sesypaly jako domeček z karet.

Nejdříve se rozhodlo, že se obmění celý tým profesionálních tanečníků a nahradí se naprostými nováčky, což přineslo vlnu nevole z řad fanoušků pořadu. 

Nakonec se ukázalo, že sehnat osobnosti do desátého jubilejního ročníku nebude tak snadné, jak se původně zdálo. Účast s díky měla odmítnout Simona Babčáková, Nikol Štíbrová, Libor Bouček či Klára Melíšková. 

Podle informací Expresu slavným osobnostem vadí časová náročnost soutěže, během které musí odmítat práci na několik měsíců dopředu s vědomím, že mohou vypadnout hned v prvním kole a dvouměsíční dřina přijde vniveč. Navíc zůstanou bez prostředků, protože honorář ve StarDance se vyplácí jen za odtančené přímé přenosy.

Ačkoliv se produkci soutěže nakonec podařilo sehnat devět VIP soutěžících, problém nastal s desátým jménem. Původně se sice mluvilo o jiném mužském jméně, a dokonce již došlo k seznámení s jeho taneční partnerkou, ta si nakonec ale na svého oficiálního tanečního partnera musela počkat. 

Jakub Vágner se tak stejně jako v předešlém ročníku Richard Genzer stal náhradníkem, za něhož může být jeho taneční partnerka ale ráda.

Vágner totiž není jenom pohledný a oblíbený, ale i vtipný a pohotový. Právě tyto přednosti z něj udělaly největšího favorita na celkové vítězství desátého ročníku.

Necháme překvapit, jak mu to půjde na parketu.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat