jít naiDNES.cz

Youtuber Kovy vypadne na začátku, míní diváci. Tančit bude i Khek Kubařová

Do desáté řady StarDance coby jeden ze soutěžících míří po biatlonistce Gábině Koukalové (29) a spisovatelce Radce Třeštíkové (38) také úspěšný youtuber Karel Kovy Kovář (22). Vyjde České televizi karta na „mladou krev“? Objevují se „škarohlídské“ hlasy, že pravověrní fanoušci a skalní diváci pořadu dotyčného krále internetu vůbec neznají a vypadne v jednom z počátečních kol. Větší šance by podle nich mohla mít další soutěžící, herečka Veronika Khek Kubařová (32).

„StarDance je jiná než cokoliv ostatního v televizi. Líbí se mi, že není podbízivá a tanec je to hlavní, o co v ní jde. Největší radost bude mít jednoznačně moje maminka,“ nechal se slyšet Karel Kovy Kovář, který se na angažmá ve StarDance moc těší. Zatančí spolu s Veronikou Liškovou.

„Ta bouchne šampáňo a upeče mi třeba buchtu. Hlavně se těším, že se naučím tancovat. Aspoň v to doufám. A minulý rok jsem se byl na StarDance podívat jako divák, tak teď jsem zvědavý, jaké to bude z té druhé strany,“ zamyslel se známý youtuber na adresu oblíbeného formátu, který uvádí Česká televize

„Docela mě překvapilo, kolik to zabere času. Trénovat se začíná už v létě. Asi mě čeká ještě hodně překvapení,“ řekl tak trochu zaskočený Kovy, který se na novou příležitost těší, neskrývá ale ani obavy. Tréninky jsou přece jen dost náročné, a to nejen fyzicky, ale i časově.

Někteří z diváků ale nad rozhodnutím televize kroutí hlavou. „Kovy konec v prvním kole, důchodci ho neznají. Stejně jako byla ta DJka,“ míní jeden z nich, který poukazuje na dýdžejku Luccu, jež se v soutěži moc neohřála.

Více šancí přisuzují nově odtajněné soutěžící Veronice Kubařové známé z komedií Ženy v pokušení nebo Ženy v běhu.

„Na začátku jsem tomu nemohla uvěřit a myslela jsem, že je to vtip. Ale když mi to docvaklo, rovnou jsem si řekla, že když to projde přes Dejvické divadlo, kvůli plánování, tak do toho půjdu. Spíš jsem se bála, aby nebyl zklamaný ten můj taneční partner,“ komentuje svou účast herečka. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat