Pavla Tomicová: Nemá ráda pozornost, po StarDance se po anglicku vypaří

Uragán Pavla Tomicová. Zvládne její tělo toto tempo? | foto: Koláž Expresu

Na parketu působí jako hotový uragán a svým výkonem v taneční show StarDance nadchla celé Česko. Po vypnutí kamer se ale Pavla Tomicová (56) změní doslova před očima. Oblíbená herečka se totiž jako mávnutím kouzelného proutku promění ve stydlína!

Když tvůrci oblíbené show StarDance …když hvězdy tančí před několika měsíci oznámili, že jednou z VIP soutěžících bude Pavla Tomicová, mnozí oblíbenou herečku ihned začali podceňovat. Dokonce se objevily takové názory, že bude takovým Lukášem Pavláskem této série.

Druhou říjnovou sobotu ale Tomicová všem posměváčkům ukázala, jak moc se pletli, a v podstatě vmžiku se svým vlastním tanečním výkonem katapultovala mezi favority celé soutěže. Její úspěch si ale bere svou daň.

Zatímco Richard Genzer a Jiří Dvořák, kteří jsou momentálně jejími největšími konkurenty, mají za sebou velmi náročnou taneční průpravu, tudíž jsou na pohyb tohoto typu zvyklí, pro Pavlu Tomicovou jde o zcela novou zkušenost. A nutno říct, že za jejím dosavadním úspěchem je neskutečná dřina. A ta si začíná vybírat svou daň.

Ze snímků, které se objevily v médiích, je zřejmé, že je Tomicová na pokraji svých sil. Jinak tomu nebylo ani po sobotním přímém přenosu. Zatímco ostatní soutěžící zůstali po vypnutí kamer ještě v sále, Tomicová se vytratila jako pára nad hrncem.

Bez energie působila i na následném večírku, který soutěžící uspořádali nedaleko pražského Výstaviště. Zatímco ostatní se bavili, herečka seděla u stolu se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem a vypadala, že jediné, co si zrovna přeje, je sedět v koutě a odpočívat.

Nutno ale říct, že o to víc musí herečce její neskutečný úspěch chutnat. My jsem jenom zvědaví, co dalšího nám příště předvede. Jelikož ji nyní po rychlém jivu čeká pomalý slowfox, Tomicová by mohla zase nabrat síly na nějakou další divočinu. Jen pokud ji tedy fanoušci pošlou do dalších kol.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:30 25. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
Komentáře