Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

18. listopadu 2018
V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show StarDance. Tančila se čača a waltz a tentokrát soutěž opustil taneční pár Dalibor Gondík a Alice Stodůlková. Zajímavé věci se ale neděly pouze na parketu. Například po vyhlášení výsledků se herec Marek Taclík dost měl k tmavovlasé sexbombě, která v ten večer svými odvážnými šaty a dokonalými křivkami jistě rozproudila krev nejednomu muži. Kdo je tato od pohledu divoká kráska?

Marek Taclík krásnou brunetu i před přítomnými fotografy objímal, něco jí tajnůstkářsky šeptal do ouška a nejspíše došlo i na nějaký ten přátelský polibek.

Tou kráskou, k níž se herec tak měl, je Martina Marková, která s Taclíkem v roce 2015 tvořila v sedmé řadě StarDance taneční pár. 

Příliš velký úspěch tehdy ale nezaznamenali, jelikož si vytančili pouze sedmé místo. Marková se ale do historie StarDance zapsala jako ta nejspíše nejdivočejší tanečnice.

I přes neúspěch ale na spolupráci oba dva rádi vzpomínají. Marková si Taclíka velice oblíbila. Nejspíše pro jeho smysl pro humor a píli. 

Vytančili si sedmé místo. Martina byla ale s Markem moc spokojená a kdyby šla...

Vytančili si sedmé místo. Martina byla ale s Markem moc spokojená, a kdyby šla do StarDance znovu, vybrala by si prý za tanečního partnera jeho.

To, proč Taclíka tančení se sexbombou Markovou zřejmě velmi bavilo, snad nemusíme rozebírat. 

Při pohledu na její partie je nad slunce jasné, že mu jeho chvilky ve StarDance museli závidět jak kamarádi, tak kolegové.

Marek Taclík se opět sešel s Martinou Markovou.

Marek Taclík se opět sešel s Martinou Markovou.

Zdá se, že i několik let poté, co z taneční soutěže vypadli, Markovou a Taclíka pojí silné pouto

Přátelský polibek?

Přátelský polibek?

Nejenže se během posledního večera StarDance přátelsky objímali a smáli se na sebe jako sluníčka, udělali si také společné selfie, které Marková umístila na svůj Instagram.

„Marku, kdybych byla ve StarDance znovu, vybrala bych si zase tebe,“ píše u fotografie sexbomba Marková, kterou na Instagramu sleduje přes pětadvacet tisíc lidí.

Kdo Martinu Markovou zná jen ze sedmé řady StarDance, nejspíše by ji dnes ani nepoznal. Za poslední roky se totiž dost změnila. 

Ráda ukazuje své dokonalé tělo.

Ráda ukazuje své dokonalé tělo.

Tanec odsunula na druhou kolej a vrhla se na fitness, její Instagram je teď plný pořádně žhavých fotek.

Martina Marková má parádní figuru.

Martina Marková má parádní figuru.

Celkem škoda, že účast Martiny Markové vzhledem k jejímu velkému pracovnímu vytížení nejspíše není příliš reálná. Na tuhle kočku by se jistě koukali i ti muži, co jim tanec nic moc neříká.

Na další fotografie Martiny Markové se podívejte v galerii pod článkem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře