Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto kapely Moondance Orchestra se divákům představila tzv. a cappella formace Skety, která soutěžící provázela svým zpěvem bez hudebních nástrojů, ty nahrazují jen svými hlasy. Tančila se čača a waltz, čača byla osudná Gondíkovi.

Jestli si někdo mohl myslet, že by tomuto večeru chyběla špičková kapela Moondance Orchestra Martina Kumžáka, naopak, tzv. a cappella skupina Skety zastala jejich roli na výbornou a čača a waltz v jejich vedení byly fascinující.

Na parketu ale o něco méně. Například favorizované Pavle Tomicové se waltz nevydařil a v hodnocení poroty skončila poslední. Nicméně u ní je to trochu jinak, spíše než taneční znalosti diváky na jejím závodění zaujme to, jak to Tomicová bere s nadhledem a nadsázkou, soutěž ji baví, nemá punc snaživky, na což je divák obzvláště háklivý a nejedna skvělá tanečnice ze slavných žen na to dojela.

Naopak na druhé straně ten nejlepší byl Jiří Dvořák se svou partnerkou Lenkou, jejichž waltz porotci ohodnotili čtyřmi desítkami. Jak soutěž postupuje, je vidět, jak mocná síla je to na emoce a že opravdu nikdo nechce jít, Lenka Nora Návorková se úlevou, radostí i dojetím rozplakala.

„Jestli tento pár nebude ve finále, budu tančit na Karlově mostě pro turisty,“ řekl Radek Balaš. „Kdyby v Hollywoodu točili film o Fredu Astairovi, vy jste jediná volba,“ řekla Dvořákovi Tatiana Drexler.

StarDance 2018

To Dalibor Gondík, jehož partnerka v minulém kole vyrazila kupředu se nechat vyhodit ještě dříve, než Kostková vyhlásila jméno Richarda Genzera, na porotce se svou čačou nezapůsobil.

„Vy jste se strašně snažil, strašně moc jste to chtěl,“ přesně odhadl Gondíkův problém Radek Balaš. Gondík opravdu moc tlačí na pilu, možná si to sám neuvědomuje, ale když se někdo moc snaží, divák to bohužel pozná a ze škodolibosti kolikrát nepošle hlas, tak už to u diváckých soutěží bývá. Že Stodůlková byla opět nachystaná, že vypadne, bylo poznat z toho, že měla již nachystanou závěrečnou řeč.

StarDance 2018

Na co naopak diváci mohli slyšet, byl waltz herečky Veroniky Arichtevy, která během zvedačky ukázala holé pozadí jen se šňůrkou kalhotek – a byl to opravdu krásný pohled.

„Já mám takový pocit, že jsem ukázala víc, než jsem chtěla,“ rděla se Veronika Arichteva u porotcovského stolu, zatímco všichni ostatní pobaveně tleskali. Stydět se nemusí, rozhodně se má čím chlubit a být na co pyšná, závidíme!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:48 17. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  47
 • Tvl
  18
 • Trapas
  16
 • Haha
  15
 • Sladký
  13
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat