StarDance ...když hvězdy lejou. Co se děje, když se kamery nedívají?

StarDance …když hvězdy lejou. Tak by se mohla oblíbená taneční show přejmenovat, když jsou televizní kamery vypnuty. Alkohol teče proudem totiž nejen před přímým přenosem, ale i bezprostředně po něm!

Dlouhé měsíce tvrdé dřiny a odříkání. Tak přesně takto se snaží soutěžící oblíbené taneční show StarDance …když hvězdy tančí prezentovat svou účast v soutěži. Nenechají si ujít příležitost, aby připomněli, že trénují od poloviny června několik hodin denně.

Ačkoliv to nemůžeme rozporovat, protože tomu tak doopravdy je, zapomínají na odvrácenou stranu mince. Nejde totiž jen o pot a dřinu, ale i o velkolepé večírky a alkoholové dýchánky. K otevření lahvinky si totiž vždy nějaký ten důvod najdou.

Zatímco jednu sobotu tím důvodem byli Monika Bagárová a Robin Ondráček, kteří na generální zkoušku donesli několik lahví šampaňského, z instagramového účtu Veroniky Arichtevy bylo zřejmé, že tento víkend se před přímým přenosem pilo jen tak.

A s pitím hvězdy a jejich taneční partneři nepřestávají ani po skončení přenosu, kdy už vědí, kdo z nich si již další sobotu nezatančí. To totiž většina protagonistů spěchá do předem zamluveného baru nedaleko pražského Výstaviště.

Ze snímků, které pořídili naši fotoreportéři, je zřejmé, že se rozhodně nedrží zkrátka. Svědčí o tom i stav jedné ze slečen, která bar opouštěla v takovém stavu, že ačkoliv na sobě měla ploché balerínky, udržet se na nohou ji stálo velkou námahu.

Nutno ale říct, že alkoholové dýchánky nejsou výmyslem party, která se sešla v letošním ročníku. Pilo se i v minulých letech, jen letos se tím většina z nich ještě chlubí na svých instagramových účtech.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:16 5. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  45
 • Super
  22
 • Tvl
  16
 • Cože
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat