Věštec, který předpověděl pád dvojčat: Porostou platy, ceny bytů budou klesat

Podle Bradleyho naše platy za čtrnáct let vyrostou na sedmdesát tisíc korun. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Od dětství působil jako podivín, protože lidem nevědomky věštil budoucnost. Později, už jako známý věštec, předpověděl v rádiu pád dvojčat v New Yorku, záplavy nebo vítězství Donalda Trumpa. Dnes má Stanley Bradley hlavu plnou růžových vizí! Pokud se bojíte, že už nikdy nedosáhnete na koupi vlastního bytu nebo nebudete brát balík, mýlíte se. Povede se nám totiž dobře. Tedy, když překonáme krizi, která nás ještě čeká. Za rok.

Věští víc než padesát let a napsal nespočet knih, z nichž některé jsou bestsellery. Dnes je jedním z nejznámějších věštců u nás, a tak jsme se ho zeptali, jak to s naší budoucností vidí.

„Půjde to nahoru a řekl bych, že tam, kde jsme měli být za sedmadvacet let, tak teď je šance dostat se tam za čtrnáct let. Když lidé nebudou krást, tak průměrný výdělek bude třeba sedmdesát tisíc,“ vnímá naši budoucnost růžově věštec.

Upozorňuje však, že se nám povede dobře jen tehdy, když politické strany nebudou rozkrádat majetek. Za dvacet let po revoluci se dle něj rozkradlo tolik peněz, že dnes jsme na pouhých dvaceti procentech toho, kde jsme být mohli.

Rozkradli dvě miliardy jen na jednom úřadě za jedno volební období a vezměte si, kolik je krajů a kolik bylo volebních období, tak to jsou takové peníze, že si to ani neumíme představit,“ vnímá věštec porevoluční období jako velmi temné.

Naštěstí bychom si podle jeho vizí měli polepšit.

Stanley Bradley se svou první a poslední publikací.

Stanley Bradley se svou první a poslední publikací

Já to vidím růžově a myslím si, že zhruba za deset let bude ten průměrný výdělek kolem sedmdesáti tisíc, jako je dnes těch vylhaných třicet osm tisíc. Průměrný je podle mého názoru dvacet, možná dvacet jedna dvacet dva. Učitelé těch sedmdesát tisíc brát třeba budou. Bude se to zlepšovat, ta situace i pohoda mezi lidmi,“ nešetří optimismem Stanley Bradley a oči mu u toho jiskřivě září do té doby, než zmíní, že nás čeká ještě jedna velká finanční krize.

Akorát teď ještě vím, že bude krize jako v tom roce 2008, protože ti lidé, co si nabrali ty hypotéky, nebudou mít na jejich splácení. Teď bude největší a nejdelší propad po tom roce 2008. Až to přijde, neumíme si představit ty krachy. Bude to přesně za rok,“ upozorňuje věštec, že nás nečeká lehké období. To ale naštěstí za pár let překonáme a pomalu se nám začne dařit.

Zároveň by ale měly klesnout ceny bytů.


„Začnou klesat ceny bytů, protože je lidé nebudou moct prodat. Teď ty ceny jsou na kulminačním bodě, už se to za to nedá prodat, a pokud někdo tvrdí, že ano, jsou to lži a všichni lžou. Tak vidím tu budoucnost a obecně ji vidím dobře,“ ujišťuje nás slavný věštec a my jen můžeme doufat, že se jeho proroctví vyplní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:05 4. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  66
 • Haha
  23
 • Trapas
  17
 • Tvl
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat