Věštec Stanley Bradley: Teroristické útoky v Praze budou, vím kdy a kde

Stanley Bradley Česku věští růžovou budoucnost. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Stanley Bradley patří mezi věštecká esa u nás. Předpověděl teroristické útoky v New Yorku a na základě toho dostal práci dvorního věštce v rádiu. Upozornil na přírodní katastrofy, na které došlo, a má jasno v tom, jak to bude dál s migrační krizí. Jak se Evropa vypořádá s uprchlíky? Máme se obávat teroristických útoků v Praze? Zeptali jsme se osobně pana Bradleyho.

Je úlohou Evropy migrační krizi řešit?

Ukazuje mi to, že je. Ale jak to říkají rozumní lidé, tak v těch místech, kde ti lidé žijí. Všichni vědí, že jsou nepřizpůsobiví, a my tady s nepřizpůsobivými občany zkušenosti i máme. Úlohou Evropy tedy není je přijímat, ale pomáhat jim tam a vytvářet tam pracovní příležitosti, protože tam je levná pracovní síla, tím se zlevní výrobky i pro Evropu a pro celý svět. Já tvrdím, že Romové pocházejí z Indie, tak se všichni můžou podívat na zkušenosti Indie. Tam jsou právě kasty, takže tam jsou lidé zařazeni a je to jasné. Tady zařazeni nejsou a ti nepřizpůsobiví chtějí být v té kategorii nejvyšší, na kterou většinou nemají, případně se tam dostávají pomocí podvodů nebo krádeží.

Co když je v místech, odkud uprchlíci pocházejí, válka?

Pak tam má vlítnout Amerika s Ruskem a skončit to. Jsou to jediné dvě mocnosti, které jsou schopné něco zařídit. Když se tyhle dva státy rozhodnou, že tam bude mír, tak tam i bude. Jakmile ale jeden z nich to chtít nebude, tak tam nebude ani mír. To vidíme na Sýrii.

Proč to nedělají?

To je otázka, protože nejsou natolik vyspělí, aby viděli, že tím dělají i sobě dobře. Každý člověk ví, že v minulosti je budoucnost. Pokud vyspělé státy, kontinenty, jako je Amerika a Evropa, chtějí mít klid, tak ho musí zařídit tam, kde není. Jinak se ty nepokoje rozšíří i tam, kde je klid. Lidi chtějí vždycky víc a všechno hned. Oni nevědí, že si to tady Evropa budovala stovky let, oni to prostě chtějí mít taky, a když to nebudou mít, tak budou zabíjet a vraždit. A to bude důsledek.

Jak to bude s uprchlíky, které Evropa už přijala?

Z těch lidí, co sem přišli, bude pracovat jen deset procent a mezi nimi, to mi to tu ukazuje, je asi patnáct tisíc teroristů a ti budou dělat ty rozbroje, nepřizpůsobí se a budou útočit. Obecně přibývá lidí duševně nemocných a mezi uprchlíky jich je větší procento. U nás je například šedesát tisíc duševně nemocných lidí, od kterých můžeme očekávat kdykoliv útok. Mezi uprchlíky je toto procento násobené. Pokud jsou u nás tedy čtyři procenta duševně chorých, mezi nimi je jich až padesát procent, kteří se neumí s těmi okolnostmi vyrovnávat.

Neměla je tedy Evropa přijímat?

Neměla, vždycky budou odsávat peníze z těch sociálních systémů, které si jen náš stát buduje třicet let a zbytek vyspělé Evropy sto let. To prostě nejde, aby někdo přišel a měl to všechno hned. Jsou státy, které je nikdy nepřijmou, jako je Austrálie nebo Japonsko. Ty si to, co si vydobyly za celá léta, chtějí užívat pro sebe. Oni ale chtějí užívat něco, co nevybudovali a na čem nemají žádné zásluhy.

Kdy se migrační krize zastaví a kolik migrantů Evropa ještě přijme?

Ono se to sice zastaví, já to vidím tak na tři a půl roku, bude se to postupně utlumovat, ale už teď jich je v Evropě tolik, že s tím bude problém. Dokud si neuděláme zákony, abychom je posílali zpátky, tak tady ten problém bude. Česko žádné přijímat nebude, Evropa jich klidně ještě milion přijme.

Jak s tím Evropa naloží?

Až je pošlou zpátky a bude to třeba sedmdesát procent, tak půjdou k nám, protože půjdou přes Česko, tady také zůstanou. Násobí se počet dětí, které se jim narodí, a za padesát let budeme mít třeba menší volební právo. My (jako Evropani) se staneme druhořadými obyvateli, protože jich bude víc. A toho oni chtějí i dosáhnout. Nevytlačí nás, protože někdo bude muset vydělávat, což budou ti původní obyvatelé, tedy my.

Kdy můžeme očekávat ty závažnější dopady migrační krize?

Kdy se začnou objevovat ty skutečně první velké problémy jako následek migrace, kdy se to bude muset řešit na vládní úrovni, to vidím už tak za pětadvacet až třicet let. Touto vizí se ale teď nikdo nezabývá. Je to blbost migrační krize a Evropa spíš měla udělat podmínky pro to, aby lidé chtěli mít víc dětí, aby lidé přibývali, namísto ubývali, a abychom měli pracovní síly.

Budou u nás teroristické útoky?

V Čechách jich za deset let bude tak deset, v celé Evropě kolem dvou set. To můžou být i drobné útoky, jedno píchnutí kudlou. Dojde k teroristickým útokům a ukazuje mi to někdy příští léto, květen. Celá ta cesta od Václaváku ke Karlovu mostu, kde je těch lidí hodně. Umím to s přesností jen na pět kilometrů.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:07 středa 9. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  112
 • Haha
  49
 • Tvl
  42
 • Trapas
  41
 • Cože
  31
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat