Dcera Grosse bere showbyznys útokem, v patnácti patří mezi muzikálovou špičku

28. září 2017
Táta by na ni byl pyšný. Dcera expremiéra Stanislava Grosse teprve dneska oslavila patnácté narozeniny a už je považovaná za jednu z nejlepších českých muzikálových zpěvaček. Dokud Gross žil a měl sílu, nevynechal jediné její představení!

Ačkoliv se na začátku kariéry dcer Stanislava Grosse jejich jména často skloňovala ve spojení s protekcí, Natálie i její starší sestra Denisa záhy dokázaly, že žádnou nepotřebují. Zatímco Denisa je několikanásobnou mistryní světa ve stepu, z mladší Natálie Grossové vyrostla muzikálova diva.

Velkou zásluhu na tom nemají jenom její rodiče, kteří ji v její kariéře od malička podporovali, ale i producent František Janeček. Ačkoliv Natálie už v roce 2013 excelovala v divadle Semafor v představení Kdyby tisíc klarinetů a vystupovala i v muzikálech Bonnie & Clyde, Mýdlový princ či Antoinetta – královna Francie, až on jí dal šanci ukázat, co se v ní doopravdy skrývá.

Nejenže ji obsadil do Plesu upírů, ale navíc ji nechal počátkem února letošního roku odehrát slavnostní premiéru, přestože ho většina odborníků odrazovala vůbec od nápadu ji obsadit. Nikdo nevěřil, že tehdy čtrnáctiletá dívka bude moct ztvárnit roli Sarah.

Natálie Grossová ale všem kritikům svým výkonem vytřela zrak a dokázala, že s ní musí česká muzikálová scéna počítat. Jenom škoda, že se nejen dnešního jubilea, ale hlavně jejích úspěchů nedožil její otec, který 16. dubna 2015 podlehl amyotrofické laterální skleróze.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 pátek 26. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 15
  • 14
  • 8
  • 7
  • 7
  • 7
Komentáře