Špinavá motorka, čapí hnízdo a sandály značky Crocs: Odpadlíka Pavla Lišku nelze přehlédnout

Pavel Liška je vzhledem dost přírodní muž. | foto: Profimedia.cz

Bujná a neupravená kštice, zarostlá tvář, ledabylé oblečení. To je image herce Pavla Lišky (47), takové poznávací znamení, že on nikdy nebude žádný metrosexuál. Na vzhledu mu nikdy moc nezáleželo, ale neměl by myslet i na svou partnerku Báru Polákovou (35), která by se pravděpodobně jako každá žena ráda pochlubila upraveným mužem? Proč se mu tak líbí být přírodním mužem?

Herec Pavel Liška nikdy nebyl typ, který by trávil dlouhé hodiny před zrcadlem nebo u šatní skříně, aby si vybral, co si vezme na sebe. Jemu totiž moc nezáleží na tom, jak vypadá, nikdy to moc neřešil, ale poslední dobou tu touhu být přírodním typem popustil z uzdy.

Přitom má vedle sebe takovou kočku, která se ráda hezky obléká, upravuje a vypadá šmrncovně, zato Pavel vedle ní občas vypadá jako šupák. Vypadá to však, že mu to žíly netrhá.

Dokonce se nikdy nestyděl ani za to, že nemá rád holení, především těla. Neholí se v podpaží ani v intimních partiích, je rád přírodní, vždycky byl takový, rád se přiblížil našim předkům, kteří se za ochlupení nestyděli.

Neměl by ale trošku zapracovat na svém vzhledu, aby mu nakonec partnerka a maminka jeho dvou dcer neutekla a nezakoukala se do nějakého upraveného fešáka?

Samozřejmě má Pavel zajisté své kouzlo a velký smysl pro humor, ale stačí to k udržení vztahu? 

Možná by to chtělo kompromis a trošku o svůj vzhled pečovat, ale netrávit kvůli tomu hodiny v koupelně, jen potřebná chvilka udělá zázraky. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat