Spice Girls opět na scéně: Co dělaly těch 24 let a kdo jsou jejich chlapi?

Fanoušci legendárních Spice Girls šílí, protože své „Peprné holky“ znovu uvidí zpívat naživo. Geri Horner Halliwell (46, Ginger Spice), Melanie Chisholm alias Mel C (44, Sporty Spice), Emma Bunton (42, Baby Spice), Melanie Brown alias Mel B (43, Scary Spice) rozjíždí v létě 2019 koncertní šňůru. Čtvrt století poté, co dívčí skupina v roce 1994 vznikla. Co všechno za tu dobu zpěvačky stihly a kdo jsou jejich chlapi?

„Holky“ ze Spice Girls to zase rozbalí na koncertech. I když to bude bez „Posh Spice“ Victorie Beckham, obdivovatelé jásají. Co dnes čtveřice tehdy nejúspěšnějších zpěvaček dělá?

Zřejmě nejdivočejším vývojem si prošla Melanie Brown, známá také jako Mel B. Bývalá porotkyně britského X Factoru stačila porodit tři dcery se třemi různými muži. Jednu z dcer má s americkým hercem a komikem Eddiem Murphym. 

Její poslední manželství s televizním producentem Stephenem Belafontem byla doslova jízda. Přestože spolu byli deset let a ze vztahu vzešla dcera Madison, manželství to bylo tragické.

Mel B byla se Stephenem Belafontem deset let. Ten ji mlátil a sexuálně...

Mel B byla se Stephenem Belafontem deset let. Ten ji mlátil a sexuálně zneužíval.

Mel B podala po deseti letech žádost o rozvod a poté, co se rozjela divoká rozvodová bitva, vyšlo na povrch, že ji Stephen bil a sexuálně zneužíval. Jedna z nejtalentovanějších zpěvaček Spice Girls z manželství vyšla švorc, proto jí teď comeback přišel zatraceně vhod.

Geri Halliwell alias Ginger Spice má dceru se scenáristou Sachou Gervasim. Když už to vypadalo, že s dětmi skončila, ve 43 letech se seznámila se šéfem jedné ze stájí formule 1 Christianem Hornerem. 

Christian Horner je manžel Geri Horner-Halliwell.

Christian Horner, který vede tým Red Bull Racing, je manžel Geri Halliwell.

Po šestiměsíční známosti do toho pár praštil a Geri se ve 44 letech narodil syn Monty. Geri Horner Halliwell se po éře Spice Girls živila jako zpěvačka, stala se z ní autorka dětských knížek a uváděla také pěvecké soutěže na BBC.

Roztomilá blondýnka Emma Bunton pracuje jako dýdžejka v rádiu a její jmění činí v přepočtu téměř tři čtvrtě miliardy korun. Jejím partnerem je už od roku 1996 Jade Jones, bývalý lídr R&B skupiny Damage.

Emma Bunton s Jadem Jonasem, otcem svých dvou synů.

Emma Bunton s Jadem Jonesem, otcem svých dvou synů

Ačkoliv se pár nikdy nevzal, jsou spolu doteď a mají dva syny. Emma jejich výročí nedávno komentovala na sociální síti: „Když se dívám na společné fotky, všude mě držel za ruce. To trvá doteď. Děkuji za spřízněnou duši, kamaráda i milence v jednom. Miluji tě víc než kdy jindy!“

Hudební kariéra Melanie Chisholm neboli Mel C je ze všech „spajsek“ nejúspěšnější. I když se skupina rozpadla, Melanie se vrhla na úspěšnou sólovou dráhu. Její jmění se odhaduje v přepočtu kolem 800 milionů korun. Má dceru Scarlet a momentálně randí se svým manažerem Joem Marshallem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:06 7. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
 • Tvl
  4
Komentáře