Móda Spice Girls po 24 letech? Holky jsou moc upjaté, připomínají Sex ve městě

Ne, tohle se vám opravdu nezdá! Spice Girls oznámily comeback. Kdysi nejpopulárnější dívčí skupina se po několika letech dohadů konečně domluvila a pro rok 2019 naplánovala koncertní šňůru. Byť to bude bez „Posh Spice“ Victorie Beckham, fanoušci šílí. Bude to ale ono? Zpěvačkám táhne na padesát a jejich sexy minišaty se proměnily v usedlé modely jako ze Sexu ve městě.

Dávno se o tom šuškalo a až teď se to stalo realitou. Legendární dívčí skupina 90. let Spice Girls ohlásila turné pro rok 2019 a internet byl skoro zbourán. Přestože „holky“ vystoupí v oslabení bez Victorie Beckham, která už koncertovat odmítla, předpokládá se, že lístky budou okamžitě pryč.

Skupina vznikla v roce 1994 díky Simonu Fullerovi, který vlastní i licenci na Pop Idol (model pro pěveckou soutěž SuperStar) nebo dělal manažera dalším slavným osobnostem. Tehdy to bylo pět rozverných holek, co skotačily na pódiu v provokativních minišatech.

Spice Girls ohlásily turné 2019.

Jako ze Sexu ve městě...

To bylo před více než dvaceti lety. Dnes se „holky“ trochu proměnily, staly se z nich matky, prodělaly řadu estetických zákroků a obměnily šatník. Namísto minisukní, britských vlajek s flitry a šteklů budou muset sáhnout po usedlejších modelech.

Takhle si vybavujeme Spice Girls. Jak budou vypadat dnes?

Takhle si vybavujeme Spice Girls. Jak budou vypadat dnes?

Bude to ale ještě ono? Není to bizarní představa poslouchat čtyři stárnoucí zpěvačky, které lítají po pódiu a na sobě mají oblečky, které nápadně připomínají poslední sérii Sexu ve městě?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:59 6. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Cože
  12
 • Super
  10
 • Tvl
  9
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
Komentáře