Soukup předplatitelům říká o válce s Hanychovou. Dopita lituje 89 korun

  0:01
Jaromír Soukup

Jaromír Soukup | foto: Soukup TV

Jaromír Soukup (55) avizoval, že na své nové platformě bude řešit nejenom politiku, ale také svůj osobní život. Pikantní informace ze soukromí si ale bývalý mediální magnát nechal pouze pro předplatitele, kteří zaplatí 89 korun měsíčně. Vtipné je, že jedním z předplatitelů se stal Soukupův rival číslo jedna Miroslav Dopita, který na instagramovém profilu naznačil, že této investice lituje.

„Dneska jsem udělal dobrý skutek. Přispěl jsem jednomu starému, zbědovanému a psychicky nemocnému pánovi nějaký finanční obnos. Tak snad mu to pomůže, najde si odbornou pomoc, začne se sebou něco dělat a celé to skončí happy endem. Snad se z toho jednou dostane,“ napsal Miroslav Dopita na svém Instagramu ve stories.

Manžel Agáty Hanychové tak chtěl naznačil, že vysolil 89 korun, aby si mohl pustit VIP díly nového pořadu Jaromíra Soukupa. Bývalý mediální magnát totiž před časem rozjel internetovou platformu, kde má svou novou show s názvem „Pozor Soukup!“.

„Já vím, že jsem vám chyběl. Je tady návrat Jaromíra Soukupa. Přinášíme politiku bez cenzury, nekonvenční pohled na politiku, společenské dění, svět celebrit pro mé nejlepší fanoušky na světě,“ stojí na webu Jaromíra Soukupa.

Soukup na stránkách nabízí také svůj merch, který působí poněkud bizarně. Navíc stále ještě není k dispozici.

Co si naopak diváci mohou vychutnat, je sekce VIP, kde Jaromír Soukup lidem otevírá své soukromí. Obsah je ale přístupný pouze pro předplatitele, kteří stejně jako výše zmíněný Dopita zaplatili 89 korun jako měsíční poplatek.

Je celkem jasné, na koho tento příspěvek mířil.

Jaromír Soukup bude prodávat i merch.

Soukup o Hanychové: Mrzí mě, že jsem ji poznal!

Hned v prvním díle Soukup řeší nejcitlivější možné téma – vztah a následnou mediální válku s expartnerkou Agátou Hanychovou, s níž vede soudní bitvu o dceru Rozárku.

„Minulý týden bylo jednání toho soudu a tam mě vyslýchali, jakej jsem alkoholik a feťák. Jako nechutný, strašný. Takže další jednání bude koncem května a pak další a další. To nikdy neskončí. Ony ty soudy jsou většinou nastavený tak, že dítě patří matce a otec ať jde do prd*le,“ řekl například Soukup, který pochopitelně komentoval i rivala Dopitu.

Ten Dopita v tom září 2023, když já byl s tou Hanychovou na dovolený ve Španělsku, tak on tam jako vyvolával a vyvolávala tam i jeho manželka. Že našla v počítači nějaký seznamky a když chodil cvičit, tak že chodil za nějakou jinou ženskou. A že až se vrátí z toho Bali, tak že ho jako vyhodí, že nemá žádný prachy a že je to lůzr. A Dopita zas volal Hanychový, že to není pravda. A já jsem to bral tak nějak s nadhledem. Ale přišlo mi divný, že se ta Hanychová tak rozčilovala, že se Dopita spustil s nějakou turistkou, že z toho byla tak hin. A já se jí ptal – a co ti na tom tak vadí? A ona – no, ale kvůli tomu klukovi to nejde,“ prohlásil mimo jiné Soukup.

Jaromír Soukup rozjel vlastní internetové zpravodajství.

„Mě nenapadlo, že ženská s tříměsíčním dítětem může být nevěrná. A když jsme se vrátili z toho Španělska, tak tam už to jelo… To už bylo s tou policií připravený. A jestli mě mrzí, že jsem ji někdy potkal? Tak to mě teda mrzí! A hodně! Mám s ní naprosto božskou dceru, kterou miluju a který se nikdy nevzdám, ale že ji mám zrovna s Hanychovou, tak to jsem teda zrovna nedomyslel…,“ přiznal dále Soukup.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 neděle 14. září 2025. Anketa je uzavřena.

  • 27
  • 18
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
Vstoupit do diskuse (1 příspěvek)
Vezmeme vás na titulní stranu

Simona Krainová představila nové poké a promluvila i o životní změně,bude žít v Dubaji?