Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Dárek pro Soukupa: Expartnerka ho obdařila sprostými nadávkami a obviněními z krádeže!

  Jaromír Soukup přebírá od Agáty dceru Rozárku. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Ve světle blížícího se soudu o péči o desetiměsíční dceru se Agáta Hanychová a Jaromír Soukup opět dostali do konfliktu, který zastínil Soukupovy oslavy půlkulatin. Namísto gratulací čelil od své bývalé partnerky sprostým nadávkám a obviněním z krádeže. Nálada se neuklidnila ani při návratu dcery Rozárky zpět k matce.

  Pro Jaromíra Soukupa, který právě oslavil své půlkulatiny, přineslo vyzvednutí dcery Rozárky nečekaný zvrat. Místo srdečných blahopřání ke dni narozenin se setkal s ostrými nadávkami a dokonce obviněními z krádeže. „Snažil jsem se v klidu převzít dceru, ale okamžitě jsem se po příjezdu dozvěděl, že jsem staré prase,“ prozradil ředitel televize Barrandov.

  „Při předávání dcery měla paní Dopitová největší strach o deku, do které byla malá zabalená. Ať ji prý vrátím, že bych ji jinak ukradl,“ popsal předávání Soukup. Nicméně, i po návratu dcery k matce se situace nezlepšila. Agáta Hanychová nedokázala projevit ani náznak gratulace ke dni narozenin. „Agáta se úplně utrhla ze řetězu. Jako racionální člověk si o tom myslím své, jak táta desetiměsíční holčičky šílím z toho, kam se to posouvá a kde to ještě skončí,“ svěřil se Expresu zoufalý Soukup.

  Ve stínu tohoto konfliktu se Soukup mohl radovat z jednoho pozitivního momentu – rodinné oslavy v restauraci. „Zašli jsme si večer do restaurace na takovou malou rodinnou oslavu. Bylo to moc hezké,“ prozradil podnikatel, co mu v jeho narozeninový den udělalo radost. „Rodina je pro mě důležitá a jsem rád, že v tento den jsem mohl být se všemi svými dětmi,“ dodal Soukup s tím, že to byl pro něho nejkrásnější dárek.

  Avšak, zatímco pro Soukupa otce Rozárky neměla jeho bývalá partnerka vlídného slova, Josefovi Koktovi, který se aktuálně stará o tři děti, přijela Hanychová uvařit oběd. Ornella Koktová, účastnice náročné reality show Survivor 2024, zůstala na měsíc v Dominikánské republice, zatímco její tři děti zůstaly doma pod dohledem 66letého otce.

  V domě na Živohošti se dnes odehrávalo opravdu rušno, neboť se tam nastěhovala Agáta Hanychová s partnerkou jejího bratra Vincenta Navrátila Beou. Hanychová totiž splnila slib a Koktovi s dětmi přivezla jídlo. Nakoupila maso a uvařila polévku a k tomu pravou svíčkovou s omáčkou a knedlíky.

  Fotogalerie