jít naiDNES.cz

Nejslavnější slovenské sestry v Česku: Hvězda Policie Modrava a „rebelka“ se v úspěchu střídají

Jaké vztahy mezi sestrami panují? | foto: Profimedia.cz

Sestry Norisovy jsou si vzhledově podobné, mají k sobě blízký vztah, ale přece jsou každá jiná. Obě jsou sice herečky, ale jsou jako nebe a dudy, i co se vkusu či výběru partnerů týče.

Soňa (46) a Zuzana (40) Norisovy jsou obě půvabné, talentované herečky, koluje v nich stejná krev, ale stejně je každá jiná. Už na první pohled je starší Soňa taková ta rozumná, noblesní. Má v sobě kouzlo dámy.

A proto většinou hrála spíše dramatické role, komediální polohy se jí vyhýbají. Režiséři si ji zaškatulkovali jako tu, jíž všechno uvěříte, důvěryhodně působí už na první pohled.

To její mladší sestra Zuzana je z jiného těsta. Proslavila se jako krásná Tereza z filmu Rebelové, jako ztřeštěná milovnice módy v seriálu Dokonalý svět  či jako bláznivá letuška v seriálu Letiště, možná proto byste jí významnější dramatickou roli nesvěřili.

Což je škoda, jistě by dokázala překvapit svými dramatickými schopnostmi, ale už na první pohled působí, že se typově hodí jinam než její sestra. Zuzana se i v soukromí (v době před založením rodiny) vždycky chovala rozverně, spíše jako dívka na večírek než k domácímu krbu.

V modelu Zuzaně vynikaly úplně bílé nohy. Kam dala pigment?

Možná proto na velkou roli stále čeká a režiséři ji obsazují do seriálů, kde hraje rajdu nebo opuštěnou a trošku natvrdlou ženu, která netuší, co se v její domácnosti děje.

Každá dostává jiné role

Od sestry by se mohla učit noblese nejen před kamerou, ale i co se oblékání týče. Zatímco Soňa je vždycky elegantní a snaží se být dáma úměrně svému věku, to Zuzana, byť je velmi pohledná, nikdy nedala své kráse moc vyniknout.

Místo aby se poradila se stylistou, outfity si vybírá sama. Její styl oblékání trhá oči všem módním expertům, dokáže zkombinovat nezkombinovatelné, vždycky je sice středem pozornosti, ale většinou v tom kritickém smyslu, kdy se pravidelně objevuje v módním hodnocení jako negativní příklad.

Kdyby se od sestry něco málo přiučila, hned by vypadala jinak.

Partneři jsou z jiného těsta

Ani ve výběru mužů se sestry svým vkusem neshodují. Zatímco ta starší si vzala za muže producenta Adriana Rajtera, který se nechce nikde ukazovat, nerad chodí do společnosti, Zuzana žije s hereckým kolegou a hezounem Ondrejem Kovaľem, jehož proslavila role zpěváka Maxe v Účastnících zájezdu a mluvilo se o něm jako o bohémovi, který miluje večírky a společnost.

Zuzanina sestra Soňa přišla ležérně, přesto však vypadala o poznání lépe....

Soňa přišla v doprovodu Zuzčina manžela Ondreje.

V čem se ale obě rozhodně shodnou, to je počet dětí a vzájemná sesterská láska. Jak Soňa, tak Zuzana mají jedno dítě a i přes osobnostní rozdíly mají blízký vztah, vlastně nejspíš právě proto.

Poslední dobou se více začalo v televizi dařit Soně, která začala být slavná až v pozdním věku, zatímco Zuzana udělala v Praze „díru do světa“, hned jak odešla z Malacek. Ovšem poté, co s Kovaľem založila rodinu, zmizela ze scény.

Sesterské dělení u Norisových se evidentně naplňuje spravedlivě, každá chvilku tahá pilku.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat