jít naiDNES.cz

Snídaně s nudou: Peroutku a Shopaholic Nicol kritizují starší diváci, které míjejí mileniálové

Nová moderátorská dvojice Snídaně s Novou | foto: Facebook

Legendární pořad Snídaně s Novou byl vždycky doménou televize Nova. Od svých začátků si ranní vysílání oblíbily statisíce diváků, protože tam byly hezké rozhovory a diváci se dozvěděli plno rad. Po přijetí nové moderátorské dvojice, Milana Peroutky a Shopaholic Nicol, ale diváci volají po změně. „Stává se z toho nuda,“ píší fanoušci hojně.

Před dvaceti lety byl pořad Snídaně s Novou mezi diváky na prvních příčkách sledovanosti. Lidé si kvůli tomu i přivstali, když nemuseli zrovna do práce. Bylo tam mnoho zajímavých rad, receptů, rozhovorů, moderátoři dobře ovládali svou profesi, byli slušní, spisovní a zábavní zároveň.

V dnešní době se struktura pořadu změnila. Moderátorské dvojice ve složení muž a žena zůstaly, ale jejich výběr už není to, co býval. Televize se snaží sázet nejen na profíky, ale také na oblíbené tváře z Instagramu s tím, že přivedou k televizním obrazovkám i mladší generaci.

Bohužel tento pokus jim s Milanem Peroutkou a Shopaholic Nicol nevyšel. Sice mají oba velkou fanouškovskou základnu na sociálních sítích, kde předvádějí, co celé dny dělají, ale jako moderátoři podle lidí selhali. 

Jsou nudní, jejich projevy nezaujmou, chovají se jako dva puberťáci, do toho ani recepty, rady, nejsou to, co bývaly. Proto se diváci začínají bouřit. 

„Nejslabší dvojice ze Snídaně s Novou. Snad se brzy vrátí původní dvojice Iveta Kořínková a Aleš Lehký. Na tohle se fakt nedá koukat. A už vůbec poslouchat. To jejich skákání do řeči je hrozné. A rádoby vtipné hlášky jsou spíš k pláči nežli k smíchu. Když jsou tam oni, tak raději poslouchat Dobré ráno než tyhle dva,“ napsal jeden divák na facebookovou stránku Snídaně s Novou a rozhodně nebyl sám. 

„Dnes jsem se na ně po dlouhé době dívala... Nic se nezměnilo. Dokonce tam padají i slova ‚vole‘. Jsou to děcka, co se pro toto povolání nenarodila. Tak zase oceňuji, že se opravdu snaží, a beru to s rezervou. Holt ne každý umí. Ale zase je mi líto přijít o informace a vše ostatní, co Snídaně s Novou přináší,“ napsala další nespokojená divačka.

Někteří diváci nejsou s jejich výkony spokojení. Co jim vadí?

Někteří diváci nejsou s jejich výkony spokojení. Co jim vadí?

A jsou další a další, kteří upozorňují nejen na Milana Peroutku a Nikolu Čechovou, ale i na celé vysílání. Prý by se televize měla vrátit ke staré struktuře pořadu, kde se diváci dozvěděli spoustu zajímavostí, které si mohli vyzkoušet i doma. 

Teď se prý Nova snaží jít až moc s dobou a snaží se vymýšlet třeba moc překombinované recepty, na které diváci nejsou zvědaví. Aby se pak nezačali koukat na konkurenční programy. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Úterý 17. září 2019, svátek má Naděžda

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz