Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Slovenskou Miss vyhrála největší favoritka a Expres byl u toho. Ze zákulisí víme vše!

  Nová Miss Slovensko Kristína Činčurová | foto: Facebook

  Už dnes večer se rozhodne o tom, která z 12 finalistek bude královnou krásy. A protože je u sousedů Miss váženou soutěží, rozhodli jsme se páteční finále navštívit.

  Minulý týden jsme vás informovali o tom, že soutěž krásy na Slovensku je zcela něco jiného než v Česku. Už od samého začátku si drží velmi vysokou úroveň a pyšní se tak krásnými finalistkami, až nám zrak přechází!

  I proto jsme od slov přešli k činům, zvedli se ze židle a rozhodli se na tuto velkolepou událost vyrazit.

  Zjistili jsme, že finále v Bratislavě se od toho v Praze liší už samotným uspořádáním hostů. Zatímco u nás sedí jako v divadle, židli po židli vedle sebe, na Slovensku jsou usazeni ke stolečkům, kde si během přenosu mohou pochutnávat na šampaňském.

  Jiný je také dress code. U nás jasně nadiktované večerní róby a obleky, na Slovensku každý pes, jiná ves. Někdo v džínách a triku, další zase ve večerní róbě. V tomto ohledu tedy Česko vede na plné čáře.

  Co se týče výher, zatím jsme viděli dvě - vanu s dvaceti kartony šampaňského a sedačku, která připomíná obrovskou tabulku čokolády. No, ani tady si nejsme jistí tím, zda je to vhodné.

  Konkurenci přijela dokonce omrknout ředitelka České Miss, Marcela Krplová. Svou návštěvu zdůvodnila velmi jednoduše: „Jsme kamarádi s majitelem. On podpořil nás, my podporujeme jeho.“ Na otázku, zda uvažovali někdy o propojení, měla ale razantní odpověď. „O propojení neuvažujeme, rozhodně ne,“ uzavřela.

  K úsměvu nás dovedl i raut, který probíhal ve formě „školního“ bifé. Můžete si koupit třeba bagetu z benzínky, balenou vodu nebo víno v kelímku. Nad tím se pozastavil i sám finalista SuperStar Filip Jankovič, který je hned po Krplové druhou známou osobností, kterou jsme potkali.

  „Není vhodné, že nalévají víno do plastu. Nicméně nám řekli, že s tím můžeme i do sálu, ale to vynechám. Raději si koupím ve skle, tak jak se sluší a patří v Česku,“ popíchl svou rodnou zemi velmi štiplavou poznámkou.

  Chvíli před finále jsme mohli nahlédnout do zákulisí, kde se dvanáct nádherných dívek připravovalo na přímý přenos. „Jsem trošičku nervózní,“ svěřila se nám jedna z finalistek s úsměvem na tváři. Nicméně o tom, jaké šance si přikládá, nechtěla mluvit.

  Bezpochyby se tak liší i chování dívek.

  Zatímco naše finalistky byly vcelku ostřílené, ty slovenské působí plachým dojmem.

  To však zcela vyvrací během promenády v plavkách, která odzbrojila nejen všechny přítomné, ale i našeho redaktora. Finalistky nastupovaly za doprovodu taneční skupiny The Pastels, která byla dokonce součástí tour Lucie Bílé.

  Celá událost se však nese v komornějším stylu než u nás. V sálu je méně lidí, téměř žádná ochranka a lidi z produkce se dají spočítat na prstech jedné ruky.

  Dokonce se prý ani nekontrolují lístky. Na přímý přenos se tak může dostat v podstatě kdokoli.

  Podle outfitů soudíme, že pár „černých pasažérů“ tato rozjetá show má.

  Mezi ty však nepatří Česká Miss Andrea Bezděková a Miss World Natálie Kotková. Obě jsou čestnými hosty a večer si užívají. Otázkou jen zůstává, zda se pod pódiem, mimo zář reflektorů, maličko nenudí.

  Na místě je i Andrea Bezděková a Natálie Kotková.

  Tituly vzala útokem velká favoritka Kristína Činčurová, která si v minulém týdnu odnesla cenu novinářů, ti ji zvolili za nejsympatičtější.

  Příjemná byla Kristína i lidem kosmetické značky Gosh, a proto se pro rok 2016 stala Miss Gosh a Miss Príjemný hlas.

  Pouze jediný titul přenechala Erice Bugárové, a to Miss Pierot.

  Pro titul Miss Sympatia si došla Lenka Tekeljaková, kterou si jen pár minut poté, co se zařadila do řady, zavolal moderátor znovu. Stala se totiž II. vicemiss Slovensko 2016.

  Chvíli po ní korunku I. vicemiss dostala Michaela Meňkyová.

  A konečně - radostná novina pro všechny fanoušky Kristíny Činčurové - novou Miss Slovensko se stala právě ona.

  Kristína Činčurová je novou Miss Slovensko.

  „Čisté štěstí. Jsem vděčná, že jsem soutěž krásy mohla vyhrát právě já. Chtěla jsem nejdřív strašně plakat, ale štěstím, protože jsem moc šťastná. Jsou to pro mě nejlepší pocity na světě. Stále tomu nevěřím, ale jsem strašně moc šťastná a moc děkuji,“ řekla nám chvíli po skončení přímého přenosu bezprostřední pocity.

  A co udělá s vanou plnou šampusů? Tak v tom má už jasno! Využiju to na oslavách. Podělím se s přáteli,“ smála se se slzami v očích.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 19:00 sobota 27. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

  • Super
   22
  • Trapas
   8
  • Sladký
   8
  • Tvl
   7
  • Cože
   6
  • Haha
   5
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...