Věčná milenka? Nikdy! Gelemová od Slováčka už vystupuje jako oficiální partnerka. Co na to Dáda?

Slováčkovi dělá přítomnost mladé partnerky dobře. | foto: Profimedia.cz

Milenka Felixe Slováčka Lucie Gelemová konečně dosáhla postu, kterého chtěla. Ačkoli byla veřejností ještě nedávno označována za rozvracečku rodiny a nikdo jí nepřijímal, nyní s ní na veřejných akcích počítají a vystupuje jako oficiální partnerka saxofonisty. Dojde snad na společný život?

Ačkoli byla přes dva roky označována jen milenkou Felixe Slováčka, která stojí za rozpadem rodiny, nyní se po boku saxofonisty objevuje na oficiálních akcích.

Není tomu přitom tak dávno, co Lucie Gelemová měla přístup na některé společenské akce zakázán a většina osobností se jí vyhýbala obloukem.

Důvodem totiž byla Dáda Patrasová, kterou většina celebrit zná a respektuje ji. „Hodně lidí se s Lucií nebavilo právě kvůli Dádě, protože jí mají rádi a vadilo jim, že já Lucie zničila rodinu. Jakmile však zjistili, že je Dáda také šťastná a žije vlastním životem, přestali se Gelemové vyhýbat,“ řekl nám dokonce zdroj, podle něhož je momentálně Gelemová všude, kam se podíváme.

Slováček vedle Gelemové září. Není divu, že si ho omotala kolem prstu.

Slováček a Gelemová společně vymetají jednu akci za druhou.

A má pravdu. Lucie je totiž každý týden někde. Ochotně pózuje fotografům, dává rozhovory a chová se jako by s Felixem sdílela domácnost.

Pár se přitom stále vídá v restauracích a o společném životě rozhodně nepřemýšlí. Felix chce žít s Patrasovou v jejich rodinné vile a byl by rád, aby to fungovalo tak jako nadále.

Tak uvidíme, jak se k tomuto stanovisku postaví známá herečka. Bude chtít s nenapravitelným záletníkem sdílet jednu domácnost?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:25 9. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  70
 • Haha
  22
 • Super
  19
 • Tvl
  13
 • Cože
  12
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat