jít naiDNES.cz

Slavní, ale málo: Co mají společného Dubovický, Koukal, Koptík a Plaček?

Hoši jako lusk, kteří těží se svých slavných holek. V případě Ondřeje Koptíka spíše dam, abychom byli přesní. Miroslav Dubovický, Petr Koukal i Petr Plaček vědí, jak si pojistit pozornost médií a hřát se v reflektorech fotoaparátů. | foto: Koláž Expres.cz

Být v tu pravou chvíli na pravém místě a chopit se příležitosti, která se už nikdy nemusí opakovat. Model Miroslav Dubovický (27), ale i badmintonista Petr Koukal (33), pokrývač Petr Plaček (37) a řidič hvězd Ondřej Koptík (35) si mohou oddechnout. Jim se mise „Nový domov a lepší zítřky“ vydařila na výbornou. Po boku slavných žen je jim víc než skvěle a zná je celá republika.

1.Petr Koukal

Když hrál badminton, nikdo ho příliš neznal, i když v něm byl poměrně úspěšný. Petr Koukal vynikal ve sportu, který se bohužel nehřeje na výsluní a netěší se tak velkému zájmu sponzorů a přízni fanoušků.

Do povědomí se poté dostal, když otevřeně promluvil o tom, že onemocněl rakovinou varlat. „Jackpot“ ale přišel až s olympijskými úspěchy ověnčenou biatlonistkou Gabrielou Soukalovou, kterou si vzal za manželku.

Sportovkyně později vydala autobiografickou knihu, která ženskému biatlonu uštědřila pořádnou ránu a předznamenala konec sportovní kariéry Koukalové.

Koukal mistrně prodal příběh své ženy, uměl totiž vystihnout, co je zajímavé pro většinu čtenářů. Proto je kniha plná sexu, osobních útoků i bulimie, jež Koukalovou údajně dlouhá léta mučila.

2.Petr Plaček

U Andrey Pomeje zřejmě platí staré přísloví sejde z očí, sejde z mysli. Po boku Jiřího Pomejeho se stala dýdžejkou a známou osobností.

Když už bylo soužití s rozervaným producentem a hercem neúnosné, podala žádost o rozvod a šla o dům dál. Do jejího života tehdy vstoupil svalovec Petr Plaček, s nímž se čile fotí a fotkami pak tapetuje sociální sítě.

„My love, my world, my universe!“ pěje ódu na svou novou lásku Plaček, kterému mu je na společenských akcích nebo v exotickém Thajsku evidentně příjemněji než na rozpálené plechové střeše.

3.Ondřej Koptík

Málokdo v poslední době udělal kolem své partnerky takový humbuk jako muž, který pracoval pro jednoho telefonního operátora, díky čemuž se seznámil se slavnou dámou, vdovou po legendárním herci.

Vztahu Ondřeje Koptíka a Hany Gregorové zpočátku nikdo nedával moc šancí, o třicet let starší herečka a bývalá principálka Divadla Radka Brzobohatého ale byla po boku mladšího partnera šťastná.

Až do doby, než dotyčný neustál slávu a životní styl a média i sociální sítě začal po bouřlivém rozchodu začal zásobovat více či méně oplzlými básničkami a vyznáními.

Dvojice ale krizi, zdá se, ustála a Gregorová vzala Koptíka na milost poté, co se ujistila, že seká latinu.

4.Miroslav Dubovický

Bronzový Muž roku 2016 příležitost, kterou mu dala účast v soutěži, využil beze zbytku. Zakázky na focení i pozvánky na VIP akce se mu jenom hrnou, stěžovat si nemůže ani na nedostatek přízně známých krásek.

Býval spojován hned s několika z nich, mimo jiné s Andreou Bezděkovou nebo Anetou Vignerovou. Dotyčné dámy ale s odstupem času svorně tvrdí, že je s urostlým modelem pojilo a pojí pouze přátelství, případně společné kšefty.

Ty ostatně stály i u zrodu vztahu s Veronikou Kopřivovou, která už s Dubovickým stihla krátkou dovolenou v italském letovisku Tropea.

Aktuálně si pár společných chvilek užívá v Praze, ať už v kavárnách, nebo v bytě, kde model bydlí se svým dvojčetem Martinem.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat