jít naiDNES.cz

Slávek Boura o show Václava Kopty: Takovou debilitu dělat nebudu!

Slávek Boura se vysmál show Václava Kopty. | foto: Koláž Expresu

Je tohle definitivní ortel pro Koptashow Václava Kopty? Vypadá to tak. Pořadu oblíbeného herce, který není kladně přijímán ani diváky, se totiž vysmál i zapomenutý Slávek Boura.

Když se řekne jméno Václava Kopty, všichni si hned vzpomenou na kultovní snímek Karla Smyczka Sněženky a machři z roku 1982, v němž ztvárnil roli Radka Převrátila. Ačkoliv se objevil i v dalších filmech, větší díru do české kinematografie již neudělal.

Fanoušci pořadů Michala Suchánka a Richarda Genzera si ho mohou pamatovat jako pianistu z pořadu Mr. GS, který svým kamarádům hudebním doprovodem pomáhal uvést jejich hosty.

Zatímco ve zmíněném pořadu hrál „desáté“ housle, teď zatoužil po vlastním pořadu. A taky se ho dočkal. Na obrazovkách České televize aktuálně totiž běží Koptashow, což má být nová talkshow, která představí známé tváře úplně jinak, než jsme zvyklí. V Koptashow se prý dozvíte to, co by vás ani nenapadlo.

Ze show, která na stránkách Česko-Slovenské filmové databáze získala pouhých osmnáct procent, nejsou ale rozpačití jenom diváci, kteří pořad kritizují, ale v šoku je prý i Slávek Boura, od něhož opravdu nechcete být zkritizováni.

„Na doporučení jsem konečně zhlédnul Koptashow. Jsem již bez obav, sice nemáme za zády velkou produkci, ale takovou debilitu dělat nebudeme. Budeme dělat větší a zásadnější,“ napsal Boura, který se aktuálně pokouší o vzkříšení své zašlé slávy s novou talkshow Slávek Bourá show.

Nutno ale říct, že kritizovat je jedna věc, ale výsledek vlastního počinu věc druhá. Tak jsme zvědaví, s jakou „debilitou“ se vytasí on. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 13. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  26
 • Trapas
  18
 • Super
  13
 • Cože
  11
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Komentáře