Klobouk a sluneční brýle: Proč je Slash a Kodym nikdy nesundají z hlavy?

Copak asi pánové skrývají pod čepicí, respektive kloboukem? No, možná by to fanynky ani nechtěly vědět. Slashovi a Robertu Kodymu odpustí i sluneční brýle... | foto: Koláž Expres.cz

Existuje několik málo jistot, které svět aktuálně nabízí. Že se Země točí kolem osy, každé ráno vyjde slunce (než do nás praští onen slíbený meteorit) a taky že rockeři Slash (53) a Robert Kodym (51) nikdy neodloží sluneční brýle a klobouk, potažmo jinou pokrývku hlavy. Pokud se něco takového stane, měli bychom se začít bát...

Vrásky, rozrůstající se „kolesárium“ na hlavě, probdělá noc, cesta letadlem, lahev vodky po cestě z letiště, život na zámku, alergie na „sbírku zvadlejch růží“ nebo prostě „jen“ image. Důvodů, proč bez jistých módních doplňků nedat ani cestu na záchod, může být celá řada. V tomto případě ale platí nebo platily všechny jmenované možnosti!

Slash, kterého proslavilo angažmá v kapele Guns N’ Roses, dorazil na svůj pražský koncert v O2 aréně ve formě a i přes ataky zubu času a nějaké to kilo navíc nenechal fanoušky na pochybách, že to je stále on. Snad jen že během rozhovoru pro Seznam Zprávy měl minerálku, a ne lahev vodky.

„Za chvíli skočíme do jednoho steakhousu, protože náš vrchní technik má narozeniny. Celkově na Česko moc rád vzpomínám, protože k vám jezdím poměrně často už od devadesátých let,“ prozradil známý rocker.

„Praha je skutečně nádherné město a pamatuju si, že už jako dítě jsem o něm četl a slýchával. Před čtyřmi lety to tady byla paráda s The Conspirators a v mezidobí i s Guns N’ Roses. Je to radost se k vám vracet,“ dodal Slash.

To Robert Kodym z Lucie to na tiskové konferenci umí roztočit i po letech, toho žádnou minerálkou pořadatelé neuctí. V Karlových Varech před pár lety řádil jako černá ruka, že i lahve od piva vzduchem létaly. „On takový je,“ omlouvali jeho chování kolegové z kapely.

Zpěvák asi hůře snáší přibývající léta a kila a naproti tomu ubývající vlasy, na jejichž kvalitu a množství je velmi háklivý, i když tvrdí přesný opak a dělá, že je nad věcí. 

Možná je nesvůj i kvůli tomu, že se stále více podobá slavným nebožtíkům, zpěvákovi Michalu Tučnému (†48) a textaři Zdeňku Rytířovi (†69). A to je velká zodpovědnost, z té se rozklepou kolena i těm největším šíbrům...

Fotogalerie

Komentáře