Parádnice Sklovská zmátla Pražany: Pletli si ji s čarodějem Gandalfem

16. května

Sisa Lelkes Sklovská si s manželem Jurajem vyrazila do Prahy a kolemjdoucí si ji rázem začali plést s čarodějem Gandalfem. | foto: Koláž Expres.cz

Slovenská pěnice Sisa Lelkes Sklovská (53) je svými šílenými módními kreacemi pověstná. Z toho, že odborníkům na módu nedá spát, si nic nedělá, naopak. Mixu vzorů, materiálů a stylů zůstává věrná, nedávno si ji dokonce v centru Prahy pletli s čarodějem Gandalfem, to kvůli bujné hřívě šedých odstínů.

Slovenská zpěvačka Sisa Lelkes Sklovská se toho nebojí. Klidně zkombinuje absolutně nesourodé věci a svršky, které svou cenou sice jsou z ranku luxusního zboží, když je ale vynese všechny najednou, budí to přinejmenším rozpaky.

Na výlet do Prahy se s manželem, movitým podnikatelem Jurajem Lelkesem, vypravila v – na její poměry – celkem usedlém kalhotovém kostýmku. 

Zvolila proto alespoň lesklou bordó, v níž byla na Staroměstském náměstí nepřehlédnutelná.

Co ale zaujalo mnohem víc než outfit, byla její hříva. Tou se Sisa zřejmě chtěla přiblížit manželovi. To se jí povedlo, s chotěm se sladila parádně. A nejen to. Vzdala hold všem, kdo si oblíbili postavy ze Středozemě.

„Závidět by jí mohl i čaroděj Gandalf z Pána prstenů, toho by Siska strčila do kapsy,“ poznamenal jeden z kolemjdoucích, který slovenskou pěnici na procházce metropolí potkal.

Dost možná by mu Sklovská rázně odpověděla, že Gandalfa de facto vymyslela ona. Stejně jako když v jednom videu z bujarého plesu po pár „sisovicích“ tvrdila, že před lety předpověděla vznik Spice Girls, takže je vlastně jejich duchovní matkou.

Ve světle těchto událostí se chce říct, bůhví, jak to s tím J. R. R. Tolkienem bylo...

Fotogalerie

Komentáře