Soudkyně Barbara, jak ji neznáte: S růží v ústech řádila jak černá ruka

Kdyby se točila pohádka O Růžence po 20 letech, byla by Simona Prasková (54) žhavou adeptkou na hlavní roli. Brněnská rodačka, která zazářila v roli proradné soudkyně ve snímku Cena za štěstí, na premiéře nedala růži z ruky a později ani z úst. Pozornost herečka známá i jako soudkyně Barbara upoutala také výběrem róby.

Na obrazovce coby soudkyně Barbara působí chladně a velmi neústupně, podobně jako v novém filmu Cena za štěstí, kde si shodou okolností také zahrála soudkyni. Ve skutečnosti ale tak upjatá není, což názorně předvedla na slavnostní premiéře snímku v kině Lucerna.

Tam byla Simona Prasková v rudé sametové róbě k nepřehlédnutí. Pozornost si pojistila i tím, co dokázala s jednou jedinou růží. Té se celý večer nepustila a nejdříve ji způsobně držela jako pravá dáma.

Po nějaké době však změnila taktiku a květina se stěhovala do úst. To už by v Praskové málokdo hledal upjatou soudkyni, kterou dožene vlastní minulost a na základě toho ve filmu Cena za štěstí napáchá mnoho zlého.

Herečka s růží v ústech by se mnohem víc hodila do některého z šantánových čísel. Dost možná soudkyně Barbara cílila na přítomné filmaře, aby se jednou provždy vymanila z rolí akurátních právniček a neúnavných strážkyň spravedlnosti.

Její repertoár je, jak vidno, mnohem bohatší, což ostatně můžete posoudit sami.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat