Na premiéru přišla ve společnosti své babičky, o kterou se po celou dobu starala a doprovázela ji. Během večera bylo vidět, jak k sobě mají blízko – Simona jí pomáhala při chůzi, kontrolovala, zda je v pohodlí, a postarala se, aby se cítila dobře. Když skončila projekce filmu, společně opustily kino a vydaly se domů.
Stylově, ale jinak než na Lvech
Simona je nejen talentovaná herečka, ale také módní ikona. Zatímco na Českých lvech zvolila odvážnou a velmi výraznou róbu, která patřila mezi nejdiskutovanější outfity večera, tentokrát vsadila na ležérní eleganci. Oblékla si vínový kalhotový kostým s jemnými detaily a stylově ho doladila minimalistickými doplňky. Působila uvolněně a přirozeně, ale přesto šik.
Po rozchodu se soustředí na kariéru
Ačkoliv se Simona rozešla s hercem Goranem Maiellem, na premiéře působila uvolněně a spokojeně. Smutek z ukončení vztahu jí evidentně pomáhá překonat pracovní vytížení a nové projekty. Večer strávila nejen s babičkou, ale také v přátelském kruhu kolegů a přátel, se kterými si připíjela na úspěch filmu.
Zdá se, že i přes osobní změny má Simona jasný směr, soustředit se na herectví a užívat si momenty, které jí kariéra přináší.
Fotogalerie |