Kam se podělo kamarádství Krainové a Belohorcové? Covid za tím nehledejte

14. října 2020
Ještě před pár měsíci to vypadalo, že jsou sexbomby nejlepšími kamarádkami, které neváhají a letí za sebou i půlku světa. Moderátorka Zuzana Belohorcová div ne s transparentem nad hlavou vítala Simonu Krainovou i s celou rodinou v Miami, kde do konce srpna ještě bydleli. I s nejbližšími si obě užívaly luxusu, mejdanů, všechno točily na Instagram. Uplynulo pár měsíců a po jejich přátelství ani památka. Co se mezi blonďatými kráskami stalo?

Alespoň podle Instagramu to vypadalo, že jsou Zuzana Belohorcová a Simona Krainová nejlepší kamarádky, které nemůže zastavit ani ta ukrutná vzdálenost. Slovenská moderátorka žila na Floridě v Miami, modelka se z Prahy nehne. Když se spolu viděly v Americe, byla to taková sláva, že všechno dokumentovaly na sociální sítě.

Uběhlo pár měsíců a najednou po přátelství není ani vidu, ani slechu. Zuzana se s rodinu přestěhovala zpět do Evropy, do španělského města Marbella, rychle se tam všichni zabydleli, děti začaly chodit do tamní školy a moderátorka opět začala vítat návštěvy.

Jenže mezi VIP hosty už chybí Krainová. Jak je to možné? Sice je dnes divná doba kvůli koronaviru, nemůže se cestovat a všichni jsme omezeni, aby se zabránilo pandemii, ale Belohorcová zvala návštěvy v září, kdy se ještě cestovat mohlo.

Jenže už to holkám teď asi moc kšeftů nevynese, když se budou fotit polonahé u výrobků, které zrovna propagují. Lidé jsou tím přesyceni, teď nemají zrovna náladu na to, koukat na čtyřicítky, jak ukazují prsa a zadek, aby si koupili to, za co ony dostaly zaplaceno.

Simona Krainová si chválí dovolenou se Zuzanou Belohorcovou a Vlastou Hájkem....

Simona Krainová si chválí dovolenou se Zuzanou Belohorcovou a Vlastou Hájkem. Ten to za svou kšiltovku schytal od fanoušků známé krásky.

Jejich kamarádství by tudíž nevyneslo tolik peněz, jako tomu bylo ještě nedávno, tak proč se teď scházet, když by to nemělo cenu. 

Nebo je v tom něco jiného, že už si ani přes Instagram neposílají srdíčka? Obě teď asi mají jiné starosti.

Fotogalerie


O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře