Vánoce Simony Krainové. Co bude dělat jedna z nejkrásnějších Češek?

Simona Krainová promluvila o svých Vánocích. | foto: Profimedia.cz

I ve svém věku patří k nejžádanějším českým modelkám, během vánočních svátků se Simona Krainová věnuje své nejdůležitější roli. Zatímco většina jejích kolegyň se trumfuje, v jaké nejexotičtější destinaci Vánoce oslaví, Krainová zůstává doma. A má to svůj důvod.

„Od té doby, co máme děti, trávíme každé Vánoce doma v Praze. Je to tradice a chci, aby moji dva synové trávili Vánoce tam, kde jsou doma. Budeme péct cukroví, na tom trvá hlavně Bruno, moc ho to baví, asi bude jednou kuchař. Bramborový salát budeme dělat kvůli Karlovi. Na kapra si z nás nikdo moc nepotrpí, takže uděláme raději řízky,“ svěřila se Krainová, která se do vánoční nálady dostává hned od prvního adventu.

„Miluju mít nazdobený byt a celkově mám ráda vánoční atmosféru, takže stromeček máme nazdobený už začátkem prosince, kluci se vždycky nemůžou dočkat, tak proč jim tu radost odpírat a zdobit až na Štědrý den,“ přiznala modelka v The Senses v rámci prezentace kosmetiky La Mer.

Ačkoliv Vánoce oslaví doma, hory si neodepřou. „Hned po Vánocích se chystáme celá rodina do krásné chaty v Peci pod Sněžkou, tak doufám, že do té doby na horách pořádně nachumelí, aby si to kluci pořádně užili,“ prozradila Simona, které jsme se zeptali, kolik průměrně utratí za dárky. A budete se divit, netušila.

„Nejsem ten typ, co by si schovával účtenky do obálky a na konci nákupního maratonu si všechno sečetl, takže nevím a neřeším to. Nakupuji průběžně, nemám ráda nákupní šílenství a celkový vánoční stres. Občas mě něco zaujme na internetu, tak to rovnou objednám, nechávám to většinou na náhodě, cíleně nakupuji jen klukům podle dopisu Ježíškovi,“ vysvětlila jedna z nejslavnějších českých modelek.

Čím ale potěšíte ženu, která má téměř vše? „Nejvíc mě potěší dárky, co mi sami vyrobili kluci, to jsou ty nejvíc dárky, které vás zahřejí u srdce. Teď už vím, že to není o materiálních věcech, ale o gestech a dobrých úmyslech, takže i my s Karlem se snažíme nadělovat dárky, které tomu druhému dají trochu práci a mají pro nás hlubší význam. Samozřejmě že když najdu pod stromečkem pěknou kabelku nebo něco třpytivého, tak mě to taky potěší, jakou ženu taky ne,“ uzavřela Krainová.

Fotogalerie

Komentáře