Krainová zase roztáčí kola pracovní zábavy, exotické dovolené holt něco stojí

Simona Krainová jede jako tryskomyš. Dokud se nabídky na spolupráci hrnou, snaží se z toho vytřískat maximum. | foto: Koláž Expres.cz

Občas člověk může mít pocit, že Simona Krainová (45) na něj vykoukne i z krabice od mléka. Je tak pracovitá, má prostě jen ráda peníze, nebo prostě jen neumí říct ne? Pravda je tak někde uprostřed a známá kráska se tím netají.

„Denně dostávám spousty nabídek na různé typy spoluprací. Je to jako každá jiná práce, rozhoduji se stejně jako vy v té vlastní. Něco se mi extrémně líbí, něco mě až tak nenadchne, ale udělám to, někde je tak zajímavá finanční nabídka, že se pozastavím a přemýšlím, jestli je to v souladu s mojí osobou,“ prozradila Simona Krainová, která po dovolené na Bali rovnýma nohama skočila do pracovního kolotoče.

„U posledního projektu bylo spojení více faktorů. Znám důvěrně lidi, co za tímto titulem stojí, a já jim fandím, protože jsou to srdcaři,“ nechala se slyšet modelka v restauraci Soho+, kde se nový přírůstek do lifestylové rodiny křtil.

„Ráda bych byla dobrou sudičkou pro toto miminko, ať si v klubu dobrých titulů, které u nás máme, najde svoje zářné místo a daří se mu, stejně jako zářná je jeho první červená titulka,“ popřála Krainová, která si nezapomněla přihřát i vlastní polívčičku.

„Celkem mi ta červená sluší, ne?“ smála se.

„Kočí, sluší,“ shodli se přítomní hosté.

My už se každopádně těšíme na okamžik, kdy si Simona posteskne, že je unavená a chtěla by načerpat potřebnou energii a sílu na zahradě u chalupy, kde by ráda konečně něco zasadila a „trochu zvolnila“. Tak určitě...

Fotogalerie

Komentáře