Kouzlu „megartů“ propadla i Krainová: Chce mít větší „pery“ než Alagič a Marešová?

1. února
Po Monice Marešové (38) a Jasmině Alagič (30) se v poslední době povážlivě zvětšily rty také Simoně Krainové (46). Přitom od přírody dostala do vínku rty, které jí mohla nejedna žena závidět. Neukojitelná touha po dokonalosti ale zřejmě krásku vehnala ke specialistům, kteří jí ústa ještě „trochu vytunili“.

Modelka Simona Krainová vypadá skvěle. O to víc překvapí, že se sebou stále není dost spokojená a vymýšlí, jak se zkrášlit a vypadat ještě lépe. Zdá se však, že ve své snaze občas zajde až příliš daleko. Jako v případě rtů, které se povážlivě zvětšují a začínají vypadat až nepřirozeně.

Je chvályhodné, že chce držet krok s mladšími kolegyněmi, je ale nutné jít právě touto cestou?

„Z tĕch komentářů aby Simonĕ je*lo. Ikona zůstane ikonou, i kdyby mĕla na sobĕ pytel od brambor. Spousta lidí závidí a nemůžou přijít tomu zázračnému elixíru na kloub, co?“ komentoval parádní vzhled modelky fotograf Michal Skramuský, který trefně poznamenal, že kouzlo krásy a půvabu tkví v něčem jiném než v počtu plastik a objemu hrudníku nebo plnosti rtů.

„Je úplnĕ jedno, co za tím je. Žádná plastika ani filtr nepřebijí nikdy sílu osobnosti a charisma. Simono, fandím ti, ať dĕláš, co dĕláš. Vypadáš peckovĕ. Ať se pose*ou,“ dodal Skramuský.

Při pohledu na aktuální proměnu Simony si ale nelze nevšimnout, jak se jí rty zvětšily, podobně jako Monice Marešové nebo Jasmině Alagič. Té se zvětšily tak moc, že se lekli i její věrní fanoušci a moderátorka je musela uklidňovat, že postupem času splasknou.

„Moji drazí přátelé, ráda vám odpovím na téma zvětšených rtů. Jako vždy vám bez jakéhokoliv mlžení a podobných zbytečností můžu říct: Ano, nechala jsem si aplikovat kyselinu hyaluronovou,“ přiznala Jasmina to, o čem si na Slovensku všichni šuškali. 

Nezbývá než doufat, že se Krainová nevydá touto cestou a nebude slovenskou hvězdu následovat.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 4:34 31. května 2020. Anketa je uzavřena.

  • 124
  • 102
  • 58
  • 48
  • 45
  • 37
Komentáře