Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Simona Krainová přiznala krizi středního věku. Pak se ukázala v plavkách

  Modelka Simona Krainová (51) už se delší dobu nenachází na území České republiky. Místo toho si užívá atmosféru tropických ostrovů. Momentálně tráví čas v Dominikánské republice, ze které pravidelně přidává mnoho fotek. Nyní však k jedné z nich napsala i text, ve kterém se přiznala k estetickým úpravám a krizi středního věku.

  Simona Krainová (51) vždy patřila mezi velmi upřímné celebrity našeho českého rybníčku. A upřímnost jí zůstala i po padesátce, před pár dny oslavila své 51. narozeniny. Krainová už delší dobu tráví čas mimo Českou republiku, konkrétně v Dominikánské republice.

  Z Dominikány sdílí pravidelně mnoho fotografií, na kterých se vystavuje v plavkách a před pár však mimo jiné rozpovídala i o svých plastikách a krizi středního věku.

  Simona Krainová

  „Moje krize středního věku mě celkem baví. Jaké si to uděláš, takové to máš. Jednoduché jako facka, nefňukat a pohnout zadkem. Jde to, všechno jde, když se chce. Kecy, že vše jde jenom když máš peníze a plastiky, tomu se fakt jen směji,“ začala Simona.

  „Protože moje krevní skupina lidí, která ví, kolik práce a pevné vůle tohle stojí, rozumí tomu, o čem mluvím. Tak se nikdy nenechte demotivovat blbečkama, co mají na všechno vysvětlení, a i když s vámi nikdy nesedí u jednoho stolu, přesně vědí, co jste měli k večeři. Užívejte život.“ zakončila Krainová.

  Simona v minulosti podstoupila liposukci, botox a úpravu víček.

  „V Praze jsem podstoupila operaci horních víček, o které jsem přemýšlela asi už půl roku, trošku jsem chtěla odstranit tu nadbytečnou kůži. Já si myslím, že je dnes takový zákrok už naprosto běžný a podstupuje ho mnoho žen,“ prozradila tehdy pro Blesk.

  Od svých sledujících se však dočkala velké podpory. „Kdo chce, hledá důvody. Kdo nechce, hledá způsoby.“ objevuje se.

  Fotogalerie