Krainová má Vánoce: Luxusní bourák jí závidí A.N.D.U.LA i lady Marmeláda

7. února
Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (46) byla sice několik let tváří vozů, kterými jezdil a létal i všemocný Fantomas, ve finále je věrná spíše autům německé provenience. Teď si jedno takové pořídila. Luxusní vůz v ceně bytu, kterým jezdí i Agáta Prachařová a Dana Morávková, si rychle zamilovala. Nazývá ho dokonce svým novým dítětem.

„Tak jsem si udělala Vánoce. Děkuju za užasnou péči a servis,“ pochlubila se fanouškům a známým novým Porsche Cayenne Simona Krainová, která do té doby nedala dopustit na vozy značky Mercedes.

Však se taky kolem „obrněného sporťáku“ blahem tetelila nejen ona, ale i její synové Max a Bruno. Tentokrát se odvázala nejen ve výběru modelu, ale i barvy. Bývaly přitom doby, kdy se držela raději při zemi, aby na sebe zbytečně neupozorňovala.

„V barvách oblečení jsem asi odvážnější než při výběru barvy auta, kde dávám přece jenom přednost klasice. Také na sebe v běžném provozu nerada upozorňuji a bílá barva auta je pro ženu elegantní, klasická a zároveň nadčasová,“ svěřila se před časem blogerce Veronice Petrů, ještě coby tvář značky Citroën.

Aktuálně modelka zvolila metalízu, která bude v ulicích přehlédnutelná o poznání méně. Bílá by tomuto modelu asi moc neslušela, na druhou stranu není potřeba volit „obligátní“ černou jako Dana Morávková nebo červenorůžovou jako Agáta Prachařová. Ta je zase na silnici nápadná až moc. 

„Tož to by šlo,“ komentovala její výběr blogerka A.N.D.U.L.A, která je proslulá tím, že je fascinována vším, co zavání luxusem, včetně bílých kabelek Louis Vuitton. 

„Výborný vkus. Nakonec jako vždy,“ nešetřila chválou Hana Šindlerová, kterou celý svět zná jako autorku věhlasných Marmelád s příběhem.

Zlí jazykové naproti tomu budou tvrdit, že když už se Krainová chtěla blýsknout a plácnout přes kapsu, mohla zvolit jiný model nebo jinou značku. Porsche Cayenne, zejména jeho starší verze, někteří označují za typický vůz fotbalistů nebo movitých „kolotočářů“, což není zrovna nejlichotivější přídomek.

Jak známe Simonu, s pochybovači by byla hodně rychle hotová. Vzkázala by jim něco ve smyslu toho, až si na to vyděláte, tak hodnoťte, miláčci...

Fotogalerie

Komentáře