jít naiDNES.cz

Krainová ví, jak se na lopatě sedí: Dělá partu s fešákem, který válcuje i Mareše!

Simona Krainová se netají tím, že Mikolas Josef je její velký oblíbenec. | foto: Instagram Simony Krainové

Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (45) se v prostředí českého showbyznysu pohybuje sebejistě jako na přehlídkovém mole. Dobře ví, co je trendy a kdo je zrovna v kurzu. O úspěchu a budoucí kariéře zpěváka Mikolase Josefa (22), vedle něhož bledne i Leoš Mareš (45), byla přesvědčená od začátku. Teď se ukazuje, že vsadila na správného koně.

Už když reprezentoval Mikolas Josef Česko na Eurovizi, na níž si před ním všichni čeští zástupci vylámali zuby, věřila Simona Krainová v jeho umístění a pozdější úspěch.

„Byla jsem jeho písničkami nadšená. Dostal mě i svým vystupováním, skromností a taky citem pro módu. Prostě cool týpek,“ nechala se slyšet. Její zájem mladému umělci velmi lichotí, proto byl moc rád, že se známou kráskou setkal na festivalu Ynspirology, samozřejmě se s ní také vyfotil.

Jisté je jedno, ti dva společnou fotkou mohou jenom získat! Vdaná Krainová na Josefa rozhodně nemá políčeno, ani Mikolas nenabyl dojmu, že by si měl svou slávu přiživit románkem s někým známým. Ani to nemá zapotřebí.

Na Instagramu válcuje i dosavadního „krále“ Leoše Mareše, který by teď jistě stál o nějakou tu spolupráci. Zůstává ale u zbožného přání. Josef na rozdíl od něj nekývá na každou nabídku. Navíc Leoš, který poslední dobou bere všechno, není zrovna ideální parťák pro budování kariéry.

Není to proto, že by mu za tak krátkou dobu narostl hřebínek, nebo dokonce pořádný hřeben. Mladý zpěvák si dává pozor, aby se mohl soustředit na muziku a nestala se z něj „cvičená opička“ v područí lačných firem. Kromě toho má i fungující rodinné zázemí a zkušeného manažera.

Z jeho vyjádření vyplývá, že na tom ani nehodlá nic měnit. „Pro mě vždy byla, je a bude nejpřednější hudba. Nehodlám obchodovat se svými fanoušky,“ sdělil exkluzivně Expresu Mikolas. Tak doufejme, že mu to vydrží, stejně jako rodící se přátelství se Simonou Krainovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 29. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  22
 • Tvl
  19
 • Trapas
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat