Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Tohle jsou rty šťastné ženy? Krainové se zastává i sexbomba Kucherenko

  Simona Krainová našla zastání u slovenské krásky Silvie Kucherenko, která měla svého času největší rty ve střední Evropě. | foto: Instagram Simony Krainové

  Ženy, mějte se rády. Za nešťastnou ženou často stojí nízká sebeúcta a sebeláska, volá do světa Simona Krainová (48). Poslední dobou stále častěji odráží kritiku a negativní komentáře týkající se změn v obličeji. Zvláště rty prý doznaly markantních změn, na něž vhodná rtěnka nestačí, mají jasno některé z fanynek. Známé krásky, která jejich poznámky (ne)řeší, se naopak zastala Silvia Kucherenko. Slovenská sexbomba, jež proslula největšími rty ve střední Evropě.

  „Za nešťastnou ženou mnohdy stojí minimální úcta k sobě samé a nulová sebeláska. Ale proč? Žádná z nás není dokonalá, každá ale máme něco, díky čemu jsme vlastně unikátní a svým způsobem krásné,“ volá do světa Simona Krainová.

  „Je potřeba si uvědomit, že vše začíná sebeláskou. Zkuste se do sebe zamilovat. Postavte se před zrcadlo a řekněte si nahlas, co na sobě doopravdy máte rády. Poté si dané věci zapište a napište k nim, i proč to tak je. Každý den to opakujte a po měsíci si přečtěte, co vše jste o sobě krásného napsaly,“ radí modelka, která se v poslední době stává stále častěji terčem sžíravé kritiky. Některé z žen vyjadřují pochybnosti nad tím, že Simonin obličej působí přirozeně a velké rty jsou jen dílem přírody a vhodně vybrané rtěnky.

  „Buďte na sebe méně přísnější a to, co se vám nelíbí, změňte. Začněte se hýčkat a dopřejte si péči o samu sebe. Když budete odpočatější, budete spokojenější a tudy vede cesta k té opravdové sebelásce,“ trvá na svém Krainová, která zlé jazyky umlčuje po svém.

  „Dovolte si na sebe udělat čas, dopřejte si kosmetiku, navštivte wellness s kamarádkami, až to samozřejmě bude možné, anebo si jděte zaběhat. Dělejte vše, po čem vaše srdce touží, abyste se cítily lépe a zamilovaly se samy do sebe,“ dodává kráska, která se před časem vytasila s kolekcí oblečení Fuck the Age.

  Spíše to vypadá na Duck the Face, parafrázují její motto některé z fanynek.

  Krainová, která na sobě tvrdě dře a denně uběhne deset kilometrů a ráda se tím pochlubí, našla zastání nejen u svých věrných na Instagramu, zastala se jí i známá slovenská sexbomba Silvia Kucherenko.

  Nikdy jsem nechápala, proč mají lidé potřebu jít na profil a hejtovat a říkat, že se jim nelíbí to a to. Jasně, nemusí se jim všechno líbit, každý máme rozdílné názory na to, co je krásné. To je v pořádku. Proč ale zdůrazňovat svůj negativní až urážlivý názor na něčí fotku,“ napsala k jedné z fotek Krainové s tím, že to lidé zřejmě dělají hlavně ze závisti.

  „Vypadá výborně a tečka. Je to krásná žena, která se v reálu neliší od fotek na Instagramu,“ dodala rezolutně dáma, která se svého času pyšnila největšími rty ve střední Evropě.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Mnoho Rusů v sobě skrývá ukřivděného a žlučovitého Rusáka, říká cestovatel

  Premium Na východě leží obrovská země, kterou jsme ještě před 30 lety museli povinně milovat. Fero Richard Hrabal-Kronďák ji...

  Správnou technikou dýchání můžeme předejít i bolesti zad, radí fyzioterapeut

  Premium Dýchání je provázané s tím, jak se člověk cítí. „Propojení dechu a emocí je neuvěřitelné,“ říká uznávaný fyzioterapeut...

  Zmrzlinová mapa Česka. Přinášíme čtyřicet tipů, kde si dát blaho v kornoutu

  Premium Zmrzliny jsou sladké, pikantní, plné ovoce nebo čabajkové, ze smetany či veganské, ale vždy řemeslně připravené a...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz